Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

045/5201 111
045/5201 245
zvolen@careservices.sk

O nemocnici

Vo zvolenskej aj krupinskej nemocnici vám urobia antigénový test proti koronavírusu za poplatok 5 EUR

17.8.2021

Nemocnica AGEL Zvolen je jednou z tých, ktoré v zmysle nariadenia ministerstva zdravotníctva opätovne ponúkajú antigénové testy pre verejnosť. Od utorka, 17. augusta je možné sa v mobilnom odberovom mieste v nemocnici dať otestovať za 5 EUR aj bez objednania. Rovnakú možnosť ponúka aj Nemocnica AGEL Krupina.

„Na základe príkazu ministra obnovujeme celotýždňovú prevádzku testovania antigénovými testami, a to v našej nemocnici vo Zvolene, ako aj v Krupine.  Testy realizujeme 7 dní v týždni v našom mobilnom očkovacom mieste vo Zvolene na Kuzmányho nábreží 28,  vždy od 7.00 do 12.00 hod a potom od 12.30 hod do 15.30 hod,“ hovorí riaditeľka Nemocnice AGEL Zvolen Ing. Ľudmila Veselá. Mobilné odberové miesto sa nachádza pred hlavným vstupom do Polikliniky po ľavej strane pri infektologickej ambulancii. V rovnakom čase počas celého týždňa, sa záujemcovia môžu dať otestovať aj v Nemocnici AGEL Krupina, mobilné odberové miesto sa nachádza vo vyznačenom priestore pri vstupe do prístavby nemocnice.

Manipulačný poplatok 5 EUR zaplatí záujemca priamo na mieste, objednať sa na tento druh antigénového testu nie je potrebné a výsledok dostane testovaný do 15 minút. „Všetky opatrenia, ktoré prispejú k eliminácii možnej tretej vlny pandémie vítame, aj keď je to pre zdravotníkov veľká záťaž. Máme už skúsenosti s organizáciou, logistikou, dodávkami testov aj s IT prepojením na potrebné medicínske systémy,“ vysvetlila Ing. Veselá.

Nemocnica AGEL Zvolen stále ponúka aj viaceré druhy PCR testov vrátane výhodných rodinných balíčkov. Za tento komerčný produkt je potrebné zaplatiť a objednať sa na test vopred buď na webe www.agellab.sk, alebo na rezervacie.agel.sk.

V budove Doprastavu vo Zvolene pokračuje aj očkovanie proti koronavírusu. Záujemcovia sa môžu prihlásiť buď cez portál www.korona.gov.sk, alebo prísť do vakcinačného centra aj bez registrácie v utorok, stredu, štvrtok medzi 8.00 až 14.00 hod. 

Späť