Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

045/5201 111
045/5201 245
zvolen@careservices.sk

O nemocnici

Napísali ste nám


Poďakovanie pre dom ošetrovateľskej starostlivosti

14.5.2024

Chcela by som sa z celého srdca poďakovať za úžasný prístup, liečbu a starostlivosť všetkým zamestnancom domu ošetrovateľskej starostlivosti v spoločnom pavilóne na 3. poschodí, kde bola hospitalizovaná moja mama Anna Tóthová, ktorá je po amputácii nohy.Tiež by som sa chcela poďakovať všetkým lekárom a fyzioterapeutom. Všetci sú úžasní ľudia s veľkým srdcom a láskavým prístupom a odvádzajú skvelú prácu. Ďakujem všetkým ošetrovateľom, sestrám i upratovačkám, ktorí boli veľkou oporou v tej najťažšej chvíli v živote mojej maminky. Všetkým ľuďom môžem vaše zariadenie vrelo odporučiť. Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM.❤️❤️


Poďakovanie za starostlivosť pre interné oddelenie a JIS

10.5.2024

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za vašu starostlivosť počas mojej hospitalizácie. Ste úžasný tím a prácu, ktorú vykonávate, robíte so srdcom a odhodlaním. Ešte raz ďakujem a prajem veľa síl a trpezlivosti.

Anna B. 


Poďakovanie pre urgentný príjem

6.5.2024

Chcem poďakovať dnešnej zmene na urgente (interný a neurologický) za ich úžasný prístup, milé a profesionálne správanie, ochotu, láskavosť... Nepoznám ich mená, ale hádam sa to dá zistiť, tak mi prosím prepáčte. 

Ešte raz veľká vďaka. 

P. D.


Poďakovanie pre geriatrickú ambulanciu MUDr. Petrovskej

6.5.2024

Marie G.: Ženy se srdcem anděla

Jsou dny, když bolest navštíví tělo, musíte k lékaři zajít. Mě se to stalo. Doporučenou jsem měla lékařku, kde neslyšíte slova, máte hodně let, líp to nebude. Je jiná. Vyslyší, co vás trápí v klidu. Pak nařídí kompletní vyšetření a její slova pohladí duši. Uděláme vše, aby vám bylo líp. Slyšela jsem hodně krát slova „máte vysoký věk, líp už nebude“. Tyhle slova od doktorky Petrovské slyšet nebudete. Žila jsem dlouhé léta v Anglii, kde zanedbali léčbu, slova „Buy paracetamol in Tesco, three days is enough and you will be fit“ („Kupte si v Tescu paracetamol, tři dny stačí a budete fit“). Jenže teploty a bolest v levé straně neprocházeli. Ukončila jsem žití v Anglii a odcestovala jsem na Slovensko, kde žije má rodina. Zde táto žena, MUDr. Petrovská, mě zkvalitněla život. Po kompletním vyšetření mě odporučila a objednala na Echo, od té doby mě léčí paní MUDr. Petrovská. Jak velké štěstí mají lidi zde. Je to laskavá žena, své povolání dělá ze srdce, ani úsměv ji nechybí. Proto mé velké dík patří paní doktorce MUDr. Petrovské. I další žena usměvavá, vtipná a pohodová je její zdravotní sestra, L. Šemrová. Už jen při vstupu do ambulance pocítíte pohodu a pozitivní energii. Pak máte naděj, že se uzdravíte. Děkuji vám ze srdce. Také děkuji vedení Nemocnice AGEL Zvolen, že nám umožnuje přidat příspěvky o fantastických službách lékařů a zdravotnického personálu.


Poďakovanie za starostlivosť na gynekologicko-pôrodníckom oddelení

2.5.2024

Dobrý deň, rád by som napísal poďakovanie vášmu personálu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení ako manžel, ktorý mohol byť pri pôrode a často chodieval na toto oddelenie za manželkou. Tak milý, ústretový, odborne zdatný, no hlavne príjemný a ľudský personál som už dlho nezažil. Všetko bolo vždy vysvetlené, ako ste sa starali zodpovedne o manželku pred pôrodom aj počas neho, jednoducho názory, ktoré sa o vašej pôrodnici hovoria, sú pravdivé a som rád, že manželka mohla rodiť u vás.

Len pokračujte v dobrej práci ďalej.

Ešte raz jedna veľká vďaka!

Miroslav Blšák

 


Poďakovanie za starostlivosť na gynekologicko-pôrodníckom urgente

23.4.2024

Dobrý deň,

dnes som bola na urgente vo Zvolene na gynekologicko-pôrodníckom oddelení a chcela by som ešte raz veľmi poďakovať pani doktorke a hlavne pani sestričke za neskutočne príjemný a ľudský prístup. Ich láskavosť, starostlivosť a ochota boli až dychvyrážajúce. Ešte som sa nikdy nestretla s tak úžasným personálom, naozaj sú obrovským príkladom pre všetky iné zariadenia. Pokračovala som na chirurgiu, kde aj napriek enormne vyťaženiu bol tiež veľmi milý pán doktor a starostlivá usmiata sestrička. Nikdy by som nepovedala že návšteva urgentu sa môže zmeniť na zážitok, že ešte existuje takýto prístup k ľuďom.

Veľmi ďakujem, prosím šírte svoj postoj k práci ďalej.

Sendreiová


Poďakovanie za ukážkový prístup po autonehode pre chirurgický a neurologický urgentný príjem, traumatologické a neurologické oddelenie

25.3.2024

Veľmi pekne ďakujem za profesionálnu starostlivosť po mojej autonehode zo dňa 16. 3. 2024 po 13:30 chirurgickému a neurologickému urgentnému ríjmu, traumatologickému oddeleniu a pani riaditeľke nemocnice.
Veľká vďaka záchranárom za okamžitú pomoc, profesionálny prístup, pocit istoty, bezpečia a ľudský prístup. 
Veľká vďaka personálu na chirurgickom urgente za dôsledne, podrobné vysetrenie, profesionálny, ľudský prístup, odbornosť, za pocit bezpečia, úsmev a pohladenie od sestričky, ktorá slúžila. 
Veľká vďaka personálu na neurologickom urgente, za profesionálny a ľudský prístup, pocit bezpečia, milý úsmev a pohladenie od pani lekárky a sestričky, ktorá slúžila.  
Veľká vďaka sestričke Sifinke, ktorá ma sprevádzala počas všetkých vyšetrení až po hospitalizáciu na traumatologické oddelenie, za jej milé slová, bezpečnosť, profesionalitu, ľudský prístup. 
Veľké ďakujem patrí personálu na traumatologickom oddelení, lekári, sestričky, sanitárky, pomocní pracovníci, upratovačky, za profesionálny, ľudský, milý prístup počas mojej hospitalizácie.

Ďakujem za usmev,  ktorý pohladil a upokojil moju ubolenú dušu aj telo, pocit bezpečia. Za celodennú starostlivosť. Na oddelení je kolektívna spolupráca, úžasná organizácia, pozitívna energia, čo pre pacienta veľa znamená. Na oddelení bolo veľmi čisto, strava bola teplá, chutná a s láskou podávaná. 

Ešte raz veľká vďaka všetkým.

S úctou a prianím krásneho dňa 
Kuseinova Iveta 


Poďakovanie pre MUDr. Árvaia

18.1.2024

Chcem veľmi pekne poďakovať MUDr. Marcelovi Árvaiovi za ľudský a profesionálny prístup všeobecne k pacientom a hlavne ĎAKUJEM za môjho otca, ktorého sa ujal a naozaj urobil maximum počas hospitalizácie, čo sa v dnešnej dobe veľmi cení. Prajem mu aj jeho rodine veľa zdravia.☘️☘️☘️


Poďakovanie pre diabetologickú ambulanciu

16.1.2024

Chcela by som vyjadriť poďakovanie pani doktorke, primárke MUDr. Oksana Beziulieva. Bola som vybavovaná na diabetologickej ambulancii a dávno som sa nestretla s tak ústretovým, ochotným lekárom/kou, ako je pani doktorka. Vysvetlila výsledky vyšetrení, snažila sa nájsť príčinu, poradila, usmernila. Našťastie výsledky boli ok. Viac takých lekárov. Taktiež jej sestrička na ambulancii veľmi precízna, ochotná, milá. Ďakujem Bahylova Darina


Poďakovanie pre chirurgické ambulancie

12.1.2024

Dobrý deň, moja veľká a úprimná vďaka patrí oddeleniu všeobecnej a úrazovej chirurgie a JIS. Takýto super prístup sa už vidí len málokde. Strávil som v nemocnici 11 dní, z toho 4 dni na JIS oddelení a môžem prehlásiť, že sa o mňa starali ako doma. Veľká profesionalita celého personálu mi veľmi pomohla. Nebudem radšej nikoho menovať, aby som niekoho nezabudol, ale všetci, či už lekári alebo sestry, boli stále milí a ústretoví. Ďakujem


Poďakovanie pre Centrum pre liečbu parkinsonizmu a extrapyramídových porúch

8.1.2024

Dobrý deň, ďakujem pani MUDr. Holej, a taktiež aj všetkým sestričkám a slečne na recepcii na Neurologickej ambulancii – Centrum pre liečbu parkinsonizmu a extrapyramídových porúch za profesionalitu, humánnosť, empatiu a láskavosť, s akou pristupujú k pacientom. Ďakujem, Ingrid.


Poďakovanie za canisterapiu

8.1.2024

Dobrý deň. Na chirurgickom oddelení Zvolenskej nemocnice AGEL leží môj manžel Paľko. Predbežná diagnóza zasiahla nielen nás, no najmä manžela. Psychicky nezvládal túto správu, hoci sme mu celá rodina veľkou oporou. No včera sa stal pre nás všetkých zázrak. V nemocnici ho navštívil najlepší psychoterapeut – canisterapeut. Jeho meno je Amir a práca, ktorú odviedol, je neskutočná. Dokázal môjho manžela znovu naštartovať, prestal rozmýšľať nad najhoršími scenármi, no hlavne mu Amirko vyčaril po dlhšej dobe úsmev na tvári. Preto sa chcem touto cestou z celého srdca poďakovať vedeniu zvolenskej nemocnice AGEL, ako aj celému chirurgickému oddeleniu, lekárom i sestričkám, že umožnili pre pacientov tento druh terapie. Taktiež ďakujem Mirkovi Sujovi a jeho Amirkovi za podporu, ktorú dali Paľkovi, ale aj nám. Ešte raz Ďakujeme. Hercová Blanka.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke a novorodenecké oddelenie

4.1.2024

Týmto by som sa veľmi pekne chcela poďakovať všetkým zamestnancom gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a novorodeneckého oddelenia. Všetci od lekárov, sestričiek až po upratovačky boli neuveriteľne milí, všímaví. Stále sa pýtali pacientiek, či je všetko v poriadku. Oceňujem laktačnú poradkyňu, ktorá mi veľmi pomohla s kojením. Rovnako sestričky aj v noci ochotné pomôcť. Jedlo veľmi fajn. Stále všetko čisté a voňavé. Na pôrodnici majú teda čo robiť, aj napriek tomu sa všetci snažili a boli ústretoví, pôrodné asistentky pomohli pri pôrode ako sa dalo (keď ich človek počúva uľahčí si veľa bolesti). Dúfam, že si nemocnica váži takýchto zamestnancov. Ľubica Kozelková


Poďakovanie za CT vyšetrenie

13.12.2023

Dňa 21. 11. 2022 som bola na CT pracovisku na vyšetrení. Chcem sa poďakovať sestričkám (na príjme aj na vyšetrovni) za ich profesionálny a najmä ľudský prístup k pacientom. Ešte raz ďakujem. Vozárová


Poďakovanie za starostlivosť na gynekologicko-pôrodníckom oddelení

21.11.2023

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať celému kolektívu (gynekologicko-pôrodnícke oddelenie) za nadštandardnú izbu, nadštandardné služby, nadštandardnú stravu, pomoc, ochotu. Cítila som sa u vás veľmi príjemne. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za všetko.


Poďakovanie za perfektný prístup pri rehabilitáciách

9.11.2023

Dobrý deň prajem, veľmi rád by som poďakoval celému kolektívu Fyziatricko-rehabilitačného oddelenia za ich ústretový, priateľský a profesionálny prístup. Na rehabilitácie som nastúpil s oporou /barlami/, no už po pár návštevách procedúr a rozcvičeniach problémovej oblasti sa mi zlepšila hybnosť kolena. Vždy brali do úvahy aj moje podnety, ktoré úkony mám problém znovu robiť plnohodnotne a prispôsobovali tomu liečbu, tak sa podarilo rýchlejšie napredovanie v rekonvalescencii. Dnes sa už cítim omnoho lepšie a bežné pohyby pre plnohodnotný život mi nerobia problém. Ďakujem a želám si, aby takýchto zdravotníckych pracovníkov bolo čím ďalej viac.


Poďakovanie pre MUDr. Panušku

6.11.2023

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. primárovi Panuškovi a jeho chirurgickému tímu za ústretový, promptný a najmä ľudský prístup pri riešení môjho zdravotného problému. Cením si Vašu odbornosť a profesionalitu. V nemocnici je cítiť rodinnú atmosféru, ku ktorej prispievajú aj vynovené priestory a komfort. Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných a vyliečených pacientov. S pozdravom Ž.L.


Poďakovanie pre neurologické oddelenie a JIS

31.10.2023

MUDr. Marcel Árvai je skutočným pokladom na tomto oddelení. Toto je lekár, akého si môže želať každý jeden pacient. Empatia spojená s odbornosťou. Neuveriteľné nasadenie a snaha pomôcť ma skutočne v tejto dobe prekvapili a slovo "ďakujem" sa zdá primálo. Živým záujmom o detaily presne odhadol moje problémy a okamžite zariadil všetko potrebné, aby boli zdiagnostikované, konzíliom potvrdené a ďalej riešené. Naozaj neuveriteľná vďaka, po mesiacoch neutíchajúcich bolestí to všetko nasmeroval na správnu cestu a ja mám nádej, že sa možno čoskoro dočkám riešenia. Pán doktor je človek, ktorý si profesiu vybral správne a je evidentné, že je jeho poslaním. Klobúk dole. Vďačná pacientka.


Poďakovanie pre MUDr. Púpavu

17.10.2023

Chcela by som poďakovať za príkladnú a profesionálnu starostlivosť pánovi doktorovi MUDr. Petrovi Púpavovi, za vysvetlenie každého ďalšieho postupu s liečbou, za empatický prístup a za veľmi rýchle jednanie s pacientami.


Poďakovanie pre ambulanciu a stacionár klinickej onkológie

4.9.2023

Dobrý den. Dnes chci ze srdce poděkovat MUDr. Jana Kramerová za léčbu a také za doporučení na ACHB – infuzní léčba, pak zdravotnímu personálu Mgr. Renáta Halajová a sestra Alena Ďuricová, za milí přístup a laskavé slova, za úsměv tohle vše pohladí duši nemocného člověka. Vím sport mě vzal a dal bolest. Vám, vedení Nemocnice AGEL Zvolen, patří můj obdiv, máte skutečně vynikající zdravotní personál, lékaře, který i když mají toho hodně denně na práci najdou laskavé slůvko. Moc krát děkuji za ně a Vám také. Prosím o poděkování v mém jméně.
Když nemoc navštíví tělo člověka, je štěstí, že zde dělají andělé, ne nebeské, ale lidské, s čistou duší a laskavým slůvkem, úsměvem i když únava je vidět, na jejích tvářích, Vám všem patří mé velké dík, přání pro Vás – zdraví a hodně úspěchu ve Vaší nároční práci.


Poďakovanie za skvelý prístup

11.8.2023

Rada by som sa zo srdca poďakovala celému tímu lekárov a sestier za profesionálny a zároveň ľudský prístup, starostlivosť a opateru po nepríjemnom úraze, ktorý sa mi stal. Skláňam sa pred vašou poctivo zvládnutou pracou, ktorou ste mi ako pacientke dodali pocit istoty a bezvýhradnej dôvery. Do ďalších rokov vám prajem pevne zdravie a silu robiť to, čo ste si zvolili nie len ako vaše povolanie, ale aj životné poslanie. Helena


Poďakovanie pre geriatrickú ambulanciu

3.8.2023

Dobrý den, chci touto cestou ze srdce poděkovat MUDr. Martina Petrovská, Geriatrická ambulancia l., za profesionální přístup k pacientovi a za léčbu, která mi hodně pomohla. V její ambulanci cítit pozitivní energii, přístup k pacientovi, jaký jsem dlouho nepoznala. Žila jsem dlouho v zahraničí a neodborní léčba mi zanechala následky, až zde paní MUDr. Petrovská a její léčba mi hodně pomohli. Moc krát jí děkuji a prosím Vás v mým jménem o poděkování. Společnosti Agel děkuji, že má tak fantastické lékaře a sestry. S vděkou, Marie Gregorová


Poďakovanie za pôrod

3.7.2023

Dobrý deň, píšem Vám na základe mojej skúsenosti s pôrodom v Nemocnici AGEL Zvolen. Som veľmi rada, že ma kladné hodnotenia ostatných ľudí presvedčili podstúpiť pôrod práve tu. Napriek tomu, že nepatril k tým najrýchlejším, nezanechal v mojej pamäti negatívne spomienky. Preto by som sa chcela poďakovať celému personálu, od pána MUDr. Ladzianskeho, ktorý pôrod viedol a zvolil správnu stratégiu, aby sa zvládol prirodzeným spôsobom, až po všetky pôrodné asistentky a sestričky, ktoré sa počas služby pri mne vystriedali a pomáhali mi. Rovnako tak by som sa chcela poďakovať aj ostatným doktorkám a sestričkám na oddelení šestonedelia. Nakoniec nemôžem vynechať ani skvelú laktačnú poradkyňu pani Sanitrovú, ktorá mi dôkladne zodpovedala všetky moje otázky. Robíte skvelú prácu a pomáhate klientkam počas tohto fyzicky náročného obdobia zvládnuť prvé dni s bábätkom čo najlepšie, na čo sa určite v mnohých prípadoch nezabúda do konca života. Prajem celému personálu veľa síl v tejto náročnej práci a aby Vás to naďalej napĺňalo. Ďakujem. S pozdravom, Ing. Alžbeta Rosina


Poďakovanie pre chirurgické ambulancie

29.6.2023

Dobrý deň. Týmto spôsobom by som chcel veľmi pekne poďakovať a pochváliť personál a vedenie chirurgického odd. + JIS., hlavne dr. Panušku, dr. Ježíka, dr. Púpavu, dr. Badinku a tak isto všetky sestričky. Musím povedať, že starostlivosť a odbornosť sestričiek a doktorov a celkovo prístup ku mne aj ostatným pacientom na chirurgii je veľmi dobrý. Ďakujem za pomoc pri mojom vážnom zdravotnom stave. S pozdravom Pavel Jančiar.


Poďakovanie gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu

20.6.2023

Dobrý deň, touto cestou by som chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať celému personálu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Vďaka tímu odborníkov pod vedením pána primára MUDr. Jenča a skvelej MUDr. Fintovej bol pre mňa pôrod ten najkrajší zážitok. V nemocnici som strávila až 11 dní. Vďaka perfektným a nesmierne ľudským sestričkám, chutnej strave, krásnej a čistej izbe bol môj pobyt na oddelení veľmi príjemný. Druhé bábätko budem určite rodiť vo Zvolene. Ešte raz ďakujem. S pozdravom Diana Bevelaqua a malá Hanka


Poďakovanie za starostlivosť pred, počas a po pôrode

24.5.2023

Radi by sme sa spolu s manželom poďakovali za skvelú starostlivosť, ako aj pred pôrodom (poradne, psychofyzická príprava na pôrod), tak aj v deň príjmu a pri samotnom pôrode. Ďakujem dennej zmene 24. 4. 2023 a MUDr. Olajcovej, ktorá ma prijímala za jej prístup a podanie všetkých informácií. Taktiež by som sa chcela veľmi pekne poďakovať nočnej zmene z 24. na 25. 4. 2023 na pôrodnej sále (MUDr. Dobšinská, p. Maliniaková a p. Matejová) za starostlivosť a veľkú podporu, nielen počas pôrodu, ale aj po ňom. MUDr. Dobšinská sa zaujímala o svoje pacientky počas celého pobytu v nemocnici. Takisto by som rada poďakovala PA Bc. Suchej za požičanie a pomoc pri zaväzovaní rebozo šatky. Bola som šatkovaná pred pôrodom (kvôli polohovaniu bábätka), ako aj po ňom (diastáza). Kladne hodnotím aj čistotu na oddelení a izbách.


Poďakovanie pre infektologickú ambulanciu za príkladnú starostlivosť

17.5.2023

Dobrý deň, chcem poďakovať MUDr. Ladislavovi Lužinskému, lekárovi infektologickej ambulancie, za vyšetrenie pri pokračujúcej borelióze. Napriek dlhodobej liečbe ATB, sa môj stav nezmenil, preto moja všeobecná lekárka odporučila navštíviť infektológiu. Veľmi si vážim prístup p. doktora Lužinského. Skutočne som v živote nezažila také dôsledné, precízne a vysoko odborné vyšetrenie spojené aj s primeraným ľudským prístupom. Tiež ďakujem aj Mgr. Miroslave Slašťanovej. Okrem plnenia si povinností sestry uvedenej ambulancie, vytvára príjemnú, upokojujúcu atmosféru pacientom, z ktorých mnohí nevedia, čo ich čaká a pred vyšetrením majú obavy. V dnešnej dobe - vďaka za takýchto ľudí. Kveta Boráková


Poďakovanie pre recepciu na urgentnom príjme

16.5.2023

Chcel by som sa poďakovať dievčatám Patrícii a Ivke za úžasný prístup na recepcii, aj napriek množstvu ľudí, ktoré im tam denne prejde. Ďakujem baby, ste skvelé :). Vďaka patrí samozrejme aj pánom doktorom na chirurgii, ktorí odviedli skvelú prácu a tiež mali veľmi príjemný prístup, veľa sme sa aj zasmiali. Starostlivosť za mňa 10/10. Ďakujem.


Poďakovanie za expresnú starostlivosť pri úraze na urgentnom príjme

27.3.2023

Veľmi pekne sa chcem poďakovať za skutočne rýchle vyšetrenie, diagnostiku a ošetrenie 26. 2. 2023 15:47 na chirurgickom urgente, kde ma prijali po úraze palca na ruke, ktorý sa mi stal pri skialpinizme. Hneď, ako som sa ohlásil s úrazom na recepcii a odobrali odo mňa v rýchlosti len základné údaje (zrejme som bol evidovaný už v minulosti), mi dali do rúk lístok s čiarovým kódom a ukázali mi dvere, ku ktorým mám ísť. Ešte som nestihol k týmto dverám prísť, už boli otvorené a čakali na mňa. Doktor (MUDr. Mesiarik), ktorý sa ma opýtal, čo sa mi stalo a pozrel mi zranenú ruku mi ešte počas rozhovoru stihol vytlačiť žiadanku na RTG vyšetrenie, ktorú mi po vyšetrení dal do ruky a poslal ma len o niekoľko dverí ďalej, kde po zazvonení ma ihneď vzala milá pani, ktorá mi spravila dve snímky poraneného prsta a poslala ma späť k lekárovi. Tu ma už čakali s otvorenými dverami a ešte pri prekračovaní prahu dverí mi už pán doktor oznamoval diagnózu (snímky musel asi dostať sieťou v digitálnej forme) a nasmeroval ma do vedľajšej miestnosti, kde mi veľmi milý zdravotník za chvíľočku ruku dal do sadry. Pri odchode mi vložili do rúk správu aj s presným miestom a termínom objednania na traumatologickú ambulanciu (tu som bol následne tiež veľmi spokojný MUDr. Dobrocký, 7. 3. 2023 11:30, pretože ma vzali presne načas a vybavili veľmi rýchlo). Celé vyšetrenie a ošetrenie na urgente trvalo možno 25 minút, čo som bol veľmi milo prekvapený a za čo sa vám chcem úprimne poďakovať.


Poďakovanie od mamičky, ktorá si v našej pôrodnici zopakovala pôrod už po 3. krát

9.3.2023

Milá nemocnica, chcela by som vysloviť veľké poďakovanie vášmu tímu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Koncom decembra 2022 som do vašej nemocnice prišla už tretíkrát s veľkou dôverou voči lekárom aj sestrám, keďže dve predošlé skúsenosti s pôrodmi vo mne zanechali pocit spokojnosti a odbornosti, láskavého prístupu na oddelení aj veľkú spokojnosť s prístupom na neonatologickom oddelení. Ani teraz tomu nebolo inak a obe pani doktorky, ktoré sa o mňa starali počas pôrodu, boli veľmi profesionálne, ľudské a milé. Žiaľ, meno prvej pani doktorky si nepamätám, mala službu na sále 27. 12. 2022 a dokonca mi odrodila aj synčeka 23. 7. 2021. Veľmi rada by som jej touto cestou poďakovala, pretože ma naozaj dokázala povzbudiť, utešiť, namotivovať a zvládli sme to spolu ako sľúbila, keďže pôrod bol rýchly a manžel nestihol prísť. Tento rok bolo mamičiek na sále viac a ku mne nakoniec prišla pani doktorka Bugarová, ktorá ma deň vopred prijímala v 41. týždni. Psychika ženy je v tomto období veľmi krehká a jej ľudský prístup, pochopenie a snaha pomôcť ma neskutočne upokojili. Veľmi som sa potešila, keď som ju videla pri pôrode. Prítomný bol aj manžel a tiež bol veľmi milo prekvapený prístupom, záujmom a profesionalitou pani doktorky. Preto by som chcela aj jej touto formou veľmi pekne poďakovať za slová povzbudenia, pochopenia, za profesionálny prístup a podporu počas celého pôrodu, aj za rýchlu reakciu, keďže malá mala omotanú pupočnú šnúru okolo hrdielka aj okolo chrbta a veľmi pomaly sa posúvala. Pani doktorka bola úžasná, pohotová a nakoniec všetko dobre dopadlo. Dokonca ma veľmi milo prekvapilo, že ma prišla po pôrode na sálu opätovne pozrieť a spýtať sa, ako sa cítim. Veľmi dúfam, že sa moje slová vďaky dostanú k obom pani doktorkám, pani sestričkám a každému, kto pracuje na oboch oddeleniach. Každému vašu pôrodnicu chválim a naozaj sme nemohli spraviť lepšie rozhodnutie, ako si vybrať trikrát vašu nemocnicu. S veľkou vďakou Mgr. Škvarková Jana


Poďakovanie za zážitok z tehotenského ultrazvuku

23.2.2023

Dobrý deň. Dnes som bol s priateľkou v gynekologickej ambulancii na sono, ktoré sa nachádza na druhom poschodí polikliniky. Priznám sa, že nie som častý návštevník nemocnice, ale dnes som sa stretol s perfektným, ľudským a profesionálnym personálom. Pani doktorka aj pani sestrička boli jedným slovom užasné. Naozaj ďakujeme za ich prístup.


Poďakovanie pre neurologické oddelenie a JIS

26.1.2023

Dobrý večer. Touto cestou by som chcela vyjadriť veľké poďakovanie MUDr. Slašťanovej – neurologičke za jej profesionálny a hlavne ľudský prístup k pacientovi. Moju maminku prijímala na urgente a bola jej ošetrujúcou lekárkou. Kiežby sme sa častejšie stretávali s takouto profesionalitou a prístupom lekár – pacient. Paní doktorke patrí veľké ĎAKUJEM od mojej maminky a samozrejme aj od nás rodiny.


Poďakovanie pre fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

25.1.2023

Dobrý den, chci ze srdce poděkovat personálu Fyziatricko-rehabilitačního oddělení, pod vedením MUDr. Kramerové, pracovníkům paní Supuková, Gregušová, Ligačová a panům Čihovský a Gregáň za milou a profesionální péči o mně. Ze srdce děkuji a všem přeji hodně zdraví a poklidné nastávající Vánoční svátky. Ředitelství nemocnice má mou úctu. Děkuji.


Poďakovanie pre interné oddelenie a JIS

20.1.2023

Chcela by som veľmi poďakovať internému oddeleniu – nadštandard za ukážkovú starostlivosť o moju mamu, ktorá tam bola hospitalizovaná v septembri 2022. Už bola viackrát hospitalizovaná vo vašej nemocnici, ale starostlivosť, aká je na oddelení nadštandard, sa nedá porovnať. Všade čistučko, voňavo, napriek tomu, že maminka trpí už dlhšiu dobu inkontinenciou. Sestričky a ostatný zdravotný personál milý, ústretový, usmiaty s trefným a veľmi prospešným humorom, úžasný prístup, ochota pomôcť, vypočuť, porozprávať sa napriek časovým nedostatkom, ktorá táto namáhavá práca naozaj má. Ostala som veľmi prekvapená, že prepotený vankúš prezliekli mame v ten deň už tretí krát bez frflania s úsmevom, otázka, či je všetko v poriadku a či mama nič nepotrebuje tam znie veľmi často. Už pri prvom kontakte bolo vidieť, že je tam veľká súhra zamestnancov. Mama sa tam cítila skoro ako doma. Zároveň chcem poďakovať lekárom, ktorí mali mamu na starosti, všetko podrobne vysvetlili, zodpovedali na všetky moje otázky. Želám všetko dobre, nech im to vydrží čo najdlhšie. Ešte raz veľké ĎAKUJEM! S úctou Janka Lamrichová


Poďakovanie za pôrod

9.1.2023

Pozdravujem! Touto cestou by som sa chcela úprimne a veľmi poďakovať celému kolektívu lekárov a sestier za ich profesionálnu, rešpektujúcu a ľudskú pomoc pri pôrode našej dcérky 8. 11. 2022. Ako staršiu prvorodičku ma prekvapila intenzita bolesti pri kontrakciách, no zvládla som to vďaka novému prístroju, ktorý mi bol poskytnutý (bohužiaľ si nepamätám názov) a ktorý som si podľa potreby mohla dokonca sama ovládať. Dovolím si tvrdiť, že úroveň bolesti vďaka nemu klesla chvíľami aj viac ako o polovicu. Prijala som túto ponuku aj na základe prísľubu, že bábätku nič nehrozí. Maličká sa narodila 100 % zdravá a ja som zažila pôrod pri plnom vedomí a bez ochabnutia tela. Tým, že som sa vďaka tomu "ušetrila" pri prvej dobe pôrodnej, ostal mi dostatok síl na samotný pôrod a tlačenie. Vaše gynekologicko-pôrodnícke oddelenie vo Zvolene bola dobrá voľba. Ďakujem a prajem samé spokojné mamičky a bábätká.


Poďakovanie pre oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie

6.1.2023

Chcel by som vysloviť veľké poďakovanie celému oddeleniu a kompletne všetkým zamestnancom oddelenia úrazovej chirurgie za profesionálny a ľudský prístup. Primár MUDr. Panuška je kapacita a rovnako vedie aj celý svoj pracovný kolektív.


Poďakovanie pre internú JIS

20.12.2022

Srdečné poďakovanie sestričkám, doktorom a pomocnému personálu, za príjemnú a svedomitú starostlivosť na internej JIS.


Poďakovanie pre chirurgický urgentný príjem

12.10.2022

Dobrý deň, 11. 08. 2022 som bol s ľahším zranením vo večerných hodinách ošetrený na urgentnom príjme 1. typu – chirurgickom, kde sa o mňa mimoriadne profesionálne postarali p. MUDr. Jakub Krátky a milá asistentka Aďka. Patrí im moja obrovská vďaka.


Poďakovanie pre neurologické oddelenie a JIS

23.9.2022

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať celému neurologickému oddeleniu za starostlivosť o moju mamku, ktorá dlhodobo leží na neurologickom oddelení, za trpezlivosť a empatiu a hlavne za psychickú podporu celého zdravotníckeho personálu, hlavne jej ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Arvaiovi, ktorý to s mamkou zvláda na 1* + veľká vďaka patrí všetkým doktorom na oddelení, za prístup k nej. Na Vašom oddelení mate úžasne sestričky, nestretla som sa s jedinou negatívnou reakciou a to začiatok hospitalizácie bol náročný, úžasne sanitárky a aj upratovačky, ktoré mamke pomáhajú s láskou, keď pomoc potrebuje… Som šťastná, že lekári prišli na príčinu jej bolesti a liečbou sa jej stav zlepšuje. Obrovská vďaka… Ďakovať môžem stále dookola a aj tak to bude málo. S pozdravom Mikulková Miriam


Poďakovanie za pôrod sekciou

20.9.2022

Chcela by som veľmi poďakovať celému tímu, lekárov, pôrodníkov, anestéziológov, zdravotných sestier, sanitárov a všetkým, ktorí sa podieľali na pokojnom a čo najmenej problémovom pobyte v nemocnici. Po plánovanej sekcii je rekonvalescencia omnoho ťažšia, avšak s takouto podporou a pomocou šlo všetko omnoho ľahšie. Moje dieťa aj ja sme odchádzali spokojné, zdravé a so skvelým pocitom, že stále existujú ľudia, ktorí vykonávajú svoje povolanie srdcom. Osobitné poďakovanie patri Mudr. Kobidovej za úžasný prístup, ľudskosť a profesionalitu. Rovnako tak Novorodenecké oddelenie. Dokonala práca, informovanosť a nádherná starostlivosť o to najdrahšie, čo mame. Ešte raz obrovská vďaka za všetkých a blahoželám k tak úžasným výsledkom. Budem odporúčať a chváliť kamkoľvek pôjdem. Juricová


Poďakovanie za pôrod

25.8.2022

Dobrý deň, touto cestou by som chcela vyjadriť v prvom rade poďakovanie pani doktorke MUDr. Ružene Bugárovej za skvelý prístup pri pôrode. Rodila som vo zvolenskej nemocnici dňa 1. 6. 2022. Pani doktorka bola vždy ochotná nám pomôcť, vysvetlila mi každý postup, čo sa ide diať a aký zdravotný úkon sa bude vykonávať. Mala veľmi ľudský prístup a vždy ma ako pacientku upokojila. Nakoľko som prvorodička, mala som z pôrodu obavy. Vďaka pani doktorke a sestričkám, ktoré boli na pôrodnej sále, som to zvládala lepšie. Vďaka pani doktorke a sestričkám, ktoré slúžili, si odnášam príjemný pocit a zážitok z pôrodu, som veľmi rada, že práve pani doktorka Bugárová bola pri mojom pôrode, určite vďaka nej budem spomínať na tento zážitok veľmi pozitívne a odporúčať gynekologicko-pôrodnícke oddelenie vo zvolenskej nemocnici. Taktiež na oddelení bol prístup zo strany sestričiek pozitívny, vždy boli ochotné pomôcť a poradiť a taktiež personál, či už milé panie doktorky a sestričky na novorodeneckom oddelení mali výborný prístup či už k bábätku alebo aj ku mne ako k matke. Celkovo pobyt v nemocnici na oddelení hodnotím veľmi pozitívne a som milo prekvapená prístupom personálu k pacientkam. S pozdravom, Klaudia Babiaková


Poďakovanie za skvelú starostlivosť na neurologickom urgentnom príjme

25.7.2022

Dobrý deň, touto cestou by som sa rada podelila o skúsenosť s urgentným príjmom vo Zvolene. Kvôli mojim pretrvávajúcim zdravotným problémom som sa v prvom rade rozhodla navštíviť urgent v Banskej Bystrici kde po vyšetrení som bola poslaná domov na základe toho že lekárka vyhodnotila, že môj zdravotný stav nie je akútny a bolesti, ktoré som mala, považovala asi za “simulovanie”. Po dvoch dňoch od vyšetrenia v BB na urgente a po neprestávajúcich bolestiach som sa rozhodla navštíviť urgentný príjem vo Zvolene. Už hneď po príchode v triaži bola ochotná a milá pani s príjemným vystupovaním a ochotou pomôcť. Následne ma zaradila na neurologický urgent kde sa ma ujala pani doktorka MUDr. Renáta Švarcpacherová. Touto cestou by som sa jej veľmi rada poďakovala za profesionálny prístup, ochotu si ma vypočuť a následne odporúčanie na hospitalizáciu zo zámerom zistenia diagnózy. Takisto ďakujem celému personálu, lekárom a sestričkám na urgentnom príjme za príjemné a profesionálne vystupovanie. Veľmi si to vážim. A taktiež ďakujem pani doktorke MUDr. Holej za bezbolestne prevedenie LP a následnú starostlivosť všetkých doktorov a sestričiek počas mojej hospitalizácie na internom oddelení. Ďakujem krásne


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

18.5.2022

Vážený pán primár a celý tím gynekológie (od doktorov , sestričiek až po pani upratovačky). Chcem vám vyjadriť obrovskú vďaku za pomoc, profesionalitu a ľudskosť. Vďaka vám ľahšie znášam ťažké chvíle. Krásne ste mi všetko vysvetlili, pochopili všetky moje obavy a zároveň povzbudili. Z celého srdca vám ďakujem a verím, že keď sa opäť uvidíme, tak tentokrát s ďalším bábätkom. Pretože ako pôrodnica ste pre mňa najlepší. Prajem vám všetko dobré Anna Kruteková


Poďakovanie pre rádiodiagnostické oddelenie

25.2.2022

Úprimne by som rád pochválil prístup na oddelení sonografie pri dnešnom vyšetrení, takto by to mohlo vyzerať všade a aj všetky zdravotné problémy by boli znesiteľnejšie. Len tak ďalej.


Poďakovanie za skvelú kominukáciu s recepciou na urgentnom príjme

29.1.2022

Pracujem na ZZS Zvolen a chcela by som pochváliť sestričku na recepcii na urgentnom príjme Patríciu Barancovú. Máme dohodu, že ZZS bude dopredu nahlasovať pacienta, aby UP bol oboznámený, že ZZS vezie pacienta a chcela by som vyzdvihnúť komunikáciu s p. Barancovou, ktorá je promptná, presne vie, čo sa ma pýtať, nemá otázky, ktoré sú zbytočné a myslím ani nie prospešné pre UP. Viem, že to nie je poďakovanie ako pri záchrane ľudského života, ale je to jej naplň práce a robí to s prehľadom, rozumom… Kiež by boli všetky také pohotové. A každá pochvala poteší… S pozdravom Milulkova


Poďakovanie pre Ambulanciu fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie

25.1.2022

Chcem sa poďakovať za prístup personálu, ochotu pomôcť, milé povzbudivé slová a hlavne za odbornú pomoc pri liečení môjho problému. Ďakujem


Poďakovanie za infúznu liečbu

24.1.2022

Dobrý den, chci poděkovat Vaší společnosti AGEL – Nemocnica Zvolen, za umožnění podání infuzního léčení, které mi bylo doporučené MUDr. Katarina Kmeťková z SUSCH Banská Bystrica, nikoliv nebyla možnost na jejích oddělení z důvodu plně obsazenosti. Mé poděkování patří hlavně společnosti AGEL, Primáři MUDr. Haško Ján, MUDr. Repiská Mária, a kolektivu Interního nadstandardního oddělení. Děkuji ze srdce za milí přístup a ochotu pomoct. Vaše společnost AGEL Nemocnica Zvolen, má štěstí na fantastický kolektiv lékařů a zdravotnického personálu. Je mi velkou ctí, že mohu využít léčení, které doporučila i má interní lékařka MUDr. Petrovská Martina – Interní a geriatrické ambulance, Poliklinika Zvolen. Jste jednou z nejlepších společnosti na Slovensku. Děkuji Vám. Marie Gregorová Prachatická


Poďakovanie pre Gastroenterologickú ambulanciu

6.1.2022

Dobrý deň. Chcem sa poďakovať celému kolektívu na gastroenterologickej ambulancii v poliklinike Zvolen. MUDr. Bartošovi za veľkú ochotu pomôcť aj za trpezlivosť. A všetkým sestrám tiež za trpezlivosť, milý prístup , ochotu pomôcť, ktorý ma po rokoch nakopol, aby som začala riešiť svoj problém. Všetkým vám patrí veľká vďaka. Bc. Bírešová


Poďakovanie gynekologicko-porodníckému oddeleniu

17.12.2021

Každý deň myslím na to, že by som sa Vám rada nejako odvďačila, no vôbec neviem ako v tejto covid situácii (inak by som Vám minimálne niečo dobré napiekla, no ak máte nejaké nápady ako by som sa Vám mohla odvďačiť sem s nimi. Tak aspoň takto písomne: naozaj veľmi pekne Vám ďakujem za všetko!!! Aj vďaka Vášmu prístupu zažívame každý deň najkrajšie chvíle a radosť z našej princeznej. Sestričky boli od prvej chvíle úplne úžasné, čo som, priznám sa, vôbec nečakala ani v najlepších snoch ☺️. Úžasný prístup, porozumenie, ochota pomôcť, podpora, zhovievavosť, profesionálnosť, atď... Som veľmi vďačná aj za lekárov! Tomu, čo som v skorých ranných hodinách dňa 4.7.2021 zažila u vás v nemocnici sa hovorí profesionálnosť, odbornosť, úžasné správanie, krásny prístup, a mohla by som pokračovať donekonečna! Prišla som do nemocnice v strese, pretože som začala pri odtoku plodovej vody veľmi krvácať, no všetci títo zdravotníci vo mne zanechali taký dojem, že pri uspávaní na cisársky rez, ktorý som nikdy v živote nechcela zažiť (veľmi som chcela rodiť prirodzene) som sa usmievala ( alebo som sa aspoň chcela usmievať, možno to nebolo vidieť ) pretože som vedela, že som v bezpečí a okolo mňa sú ľudia, ktorí presne vedia, čo majú robiť a robia to skvele! Ďakujem Vám za krásne spomienky na pôrod, ktorý absolútne nebol podľa mojich predstáv a očakávaní, ale bol presne tak, ako mal byť, aby bolo všetko v poriadku. Budem sa opakovať, ale naozaj všetci boli úplne úžasní a som šťastná, že som natrafila na takýchto profesionálov. Taktiež následne sestričky na oddelení či už gynekologickom alebo novorodeneckom boli skvelé, ochotné pomôcť v každú hodinu a veľmi zhovievavé, čo si naozaj veľmi vážim! Ešte raz Vám všetkým veľmi pekne ďakujem! Prajem Vám krásne, pokojné a požehnané sviatky, veľa, veľa zdravia a naokolo len skvelých ľudí tak ako ste aj vy všetci. S pozdravom Šťastná a spokojná (aj keď už dlhý čas nevyspatá) maminka krásnej princeznej.


Poďakovanie p. MUDr. Árvaiovi

15.12.2021

Dobrý deň. Chcem dodatočne poďakovať p. MUDr. Árvaiovi za mimoriadne ľudský prístup k pacientovi. U mňa presne stanovil diagnózu, odporučil ďalšiu liečbu a zariadil potrebné. Srdečná vďaka! Prajem pokojné a v zdraví prežité vianočné sviatky a do nového roku veľa šťastia, spokojných pacientov a úspechy v práci celému oddeleniu. Pacientka Eva.


Poďakovanie personálu gynekologicko-porodníckeho oddelenia

11.12.2021

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcela poďakovať celému personálu gynekologicko-porodníckeho oddelenia za úžasnú starostlivosť pred, počas aj po narodení môjho synčeka Lea. Personál aj lekári boli veľmi ústretoví a zabezpečovali nám pohodlie počas celého pôrodu aj po ňom. Špeciálne poďakovanie patrí MUDr. Fintovej, bez ktorej by sme to do nemocnice asi nestihli, MUDr. Mikušovi, ktorý Leovi pomáhal na svet a MUDr. Kamoďovej za starostlivosť počas pôrodu. Zároveň sa chcem poďakovať aj pánovi primárovi Thonhauserovi za takmer bezbolestný priebeh pôrodu. Poďakovanie patrí aj neonatologickému oddeleniu za úžasnú starostlivosť o Lea počas nášho pobytu v nemocnici. Prajeme všetkým do budúcna čo najviac spokojných pacientov a ešte raz, ďakujeme za všetko. Adriána, Michal a Leo.


Poďakovanie personálu CT

28.11.2021

Vážená pani primárka MUDr.Rusenková, dovoľujem si prostredníctvom Vás vyjadriť Vašim pracovníčkam z pracoviska CT AGEL Zvolen, ktoré riadite, veľké poďakovanie za ich profesionálnu prácu. Pred týždňom dňa 2.decembra ráno som bola na CT vyšetrení (kolografia). Dve pracovníčky, ktorých mená, bohužiaľ, nepoznám, (jedna sestrička z príjmu a prípravy pacienta pred vyšetrením a druhá pri obsluhe CT stroja) boli pri mojej príprave i samotnom vyšetrení neuveriteľne empatické, láskavé, prívetivé, chápajúce moje veľké obavy z vyšetrenia i výsledku CT vyšetrenia hrubého čreva, nakoľko na RA ochorenie čreva pred 4 rokmi umrela moja sestra. Pekne Vás prosím, informujte ich o mojej vďačnosti za ich obetavú a profesionálnu prácu. Prajem Vám osobne i celému Vášmu kolektívu príjemné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku pevné zdravie . Ostávam s úctou k práci Vašej a Vášho kolektívu.


Poďakovanie zamestnancom nemocnice

24.11.2021

Poďakovanie pre všetkých zamestnancov nemocnice, oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie a JIS, pána primára Panušku a sanitárku Julku. Ďakujem za ohľaduplnosť, láskavosť a vzornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie.


Ďakujem personálu urgentného príjmu

20.10.2021

Dobrý večer, dňa 20.11.2021 som bola vyšetrená na urgentnom príjme 1. typu -interný. Chcela by som touto cestou poďakovať za odbornú starostlivosť, ochotu a ľudskosť pani doktorke a pani sestričkám, ktoré mali službu v tento večer.


Poďakovanie zdravotníkom na COVID oddelení

5.10.2021

Touto oficiálnou cestou by som sa v mene celej mojej rodiny chcela poďakovať za vynikajúcu ošetrovateľskú a lekársku starostlivosť o moju mamu pani Irenu Sch., ktorá bola vo vašej nemocnici hospitalizovaná na COVID oddelení. V piatok, 1.10.2021 bola prepustená do domáceho ošetrenia vo veľmi dobrom zdravotnom stave vzhľadom na závažnosť priebehu ochorenia. Týmto by som chcela vyzdvihnúť hlavne prácu ošetrovateľského teamu a poprosiť, ak je to možné, aj o extra finančné ohodnotenie za výborne odvedenú prácu a vysokú profesionalitu.

S pozdravom a veľkou vďačnosťou H.


Poďakovanie pôrodnici

5.10.2021

Ďakujem veľmi pekne za super starostlivosť o mňa i o moju dcérku. Správanie sestier na gynekológii, tak i novorodeneckom a asistentky pri pôrode chválim, boli úplne super. Nemôžem absolútne nič vytknúť. Čo sa týka doktorov tak tiež chválim. A veľká pochvala patrí MUDr. Murinovej, ktorá bola pri pôrode. Jedna úžasná osoba. Radosť rodiť. Ešte raz ďakujem celému oddeleniu.


Poďakovanie pre infektologickú ambulanciu

1.10.2021

Dnes som bola na vyšetrení na Infektologickej ambulancii u MUDr. Lužinského. Vyjadrujem poďakovanie za prístup a celostné riešenie môjho zdravotného problému. Rovnako chcem poďakovať aj sestričke pani Slasťanovej. Nech máme aj viac takýchto ambulancií, kde je pacient človekom a nie iba číslom. Ďakujem zo srdiečka. Marta Mergová


Poďakovanie zdravotníkom v pôrodnici

31.8.2021

MUDr. Zuzana Hrašková, MUDr. Daniela Kobidová a MUDr. Andrej Jenčo.

Dobrý deň, rád by som sa touto cestou poďakoval gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu vo Zvolene. Dna 16.8.2021 sa nám narodila dcéra Lucia. Prístup celého personálu bol výnimočný, vrátane lekárov a sestier. Ochota, precíznosť, skromnosť, ľudskosť celého personálu bola na veľmi vysokej úrovni. Už tretí pôrod mojej manželky u vás a stále sa stretávame len s pozitívnym prístupom. To, čo robíte je zázrak. Ďakujeme

 


Poďakovanie zdravotníkom na chirurgii

31.8.2021

Rád by som sa poďakoval všetkým lekárom, sestričkám, pomocnému personálu a samozrejme primárovi Daliborovi Panuškovi z chirurgického oddelenia, ktorí sa o mňa počas mojej hospitalizácie vzorne starali. Na oddelení vládne výborná organizácia, poriadok a čistota, všetci stále s úsmevom pripravení profesionálne pomôcť. Taktiež sa mi nedá nespomenúť oddelenie JIS, kde vládne taktiež absolútna profesionalita. Naposledy som bol hospitalizovaný vo Švajčiarsku a nebudem preháňať ak poviem, že vaše oddelenie sa pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti vyrovná tým v zahraničí. Na záver ešte raz posielam všetkým moje srdečné ďakujem.

František D.


Poďakovanie pani doktorke z interného oddelenia a sestrám

31.8.2021

Dňa 29.8.2021 slúžila na internom urgente pani doktorka Katarína Kováčová, a taktiež jej sestričky. Touto cestou sa im chcem veľmi pekne poďakovať . Napriek tomu, že bol sviatok a nedeľa a naozaj to tam nie je ľahké, ich prístup bol úžasný. Sú to ľudia na správnom mieste a svoju prácu si naozaj vykonávajú tak, ako majú. Pani doktorka a sestričky máte môj obdiv. Ešte raz ďakujem aj za môjho syna


Pochvala lekárovi a sestre na chirurgii

4.8.2021

Viem, že chválenie lekárov v dnešnej dobe nie je v móde, skôr sa ľudia sťažujú, ale ja chcem vysloviť pochvalu. 

Dňa 28.7.2021 som bola poslaná so synom na chirurgiu, pre podozrenie na zápal slepého čreva. Službukonajúci lekár na chirurgii MUDr. Jakub Bohuš spolu so sestričkou boli fakt úžasní. Syna zobrali prednostne, dôkladne ho vyšetril, popýtal sa na všetky dôležité veci a poslal ho pre istotu aj na sono. Celý čas bol veľmi milý, veľmi príjemne vystupoval, vysvetlil, čo bolo treba. Sestrička, ktorá s ním slúžila bola taktiež veľmi zlatá. So synom sa porozprávala a poradila mi ako doňho ľahšie dostať určený liek. 

Fakt ich musím veľmi pochváliť, lebo takýto perfektný prístup k pacientovi sa cení. Verím, že nadriadení ich aspoň pochvália, prípadne aj nejak inak odmenia. Každopádne som vám chcela hlavne napísať, aby ste si uvedeného lekára, čo najdlhšie udržali a nepustili ho niekde preč. Lebo dobrých a ľudských lekárov je málo.  

S pozdravom A.S.


Poďakovanie celému neurologickému tímu

4.8.2021

Bola som hospitalizovaná na neurologickom oddelení, kde som ležala 5 dní. Touto cestou by som sa chcela poďakovať celému oddeleniu za starostlivosť o mňa. Lekárskemu tímu pod vedením pána primára, zdravotným sestrám, sanitárkam, upratovačkám a ostatným zamestnancom tohoto oddelenia. Za ich milými úsmevmi, upokojovaním pacientov je tvrdá práca. Prebaľovanie, umývanie, polohovanie... Za tých 5 dní som sa nestretla s nikým z tohoto oddelenia, kto by bol na pacientov nepríjemný. Skôr naopak, pacienti sme všelijakí. Starali sa o nás s nesmiernou trpezlivosťou a láskavosťou. Viem, že tieto povolania v celom zdravotníctve nie sú finančne motivované, ale napriek tomu toto oddelenie je v správnych rukách všetkých zamestnancov. Od pána primára, až po upratovačky. Prosím, odovzdajte im moje poďakovanie a s hlbokou úctou sa klaniam ich práci.

Vďačná pacientka Ľ.K.


Poďakovanie chirurgii

27.7.2021

Ďakujem za ústretový a ľudský prístup počas môjho liečenia a hospitalizácie pánovi primárovi MUDr. Daliborovi Panuškovi a celému Oddeleniu chirurgie, vrátane chirurgického urgentu a samozrejme aj anestéziológie. Bol som 1x hospitalizovaný s akútnym ochorením, ktorého liečenie bolo zvládnuté priam excelentne. Veľké ďakujem všetkým. JUDr. Peter Pulman LL.M.


Poďakovanie zdravotníkom

26.7.2021

Rád by som sa poďakoval za mimoriadne ľudský, obetavý a profesionálny prístup lekárov, hlavne MUDr. Bacigala a MUDr. Jurkovičovej na Oddelení jednotky intenzívnej starostlivosti, kde som bol v sobotu 10.7.2021 prijatý po ťažkom úraze.  Vďaku za ochotu, starostlivosť, citlivý a ľudský prístup by som chcel vyjadriť aj zdravotným sestrám a sanitárnym sestrám na Oddelení chirurgie JIS na druhom poschodí, ktoré napriek sťaženým podmienkam prejavili svoju vysokú profesionalitu a ľudskosť. Rovnako by som sa chcel poďakovať  lekárom a zdravotným sestrám na Oddelení chirurgie na 3. poschodí, kde som bol následne hospitalizovaný od 14.7. do 17.7.2021, za ich profesionalitu a ľudský prístup.

Š.K.


Poďakovanie COVID oddeleniu

20.4.2021

Chcem sa poďakovať všetkým zamestnancom COVID oddelenia, ktorí liečili a príkladne sa starali o môjho manžela. Podávali mi adekvátne informácie, boli veľmi ľudskí a ústretoví. Ďakujem Vám za všetko, čo ste pre manžela urobili a dovolím si napísať, že aj za záchranu jeho života. ĎAKUJEM, Jana H.


Poďakovanie očkovaciemu tímu

15.4.2021

Dňa 12.4.2021 som bol zaočkovaný proti COVID-19 v Nemocnici AGEL Zvolen, manželka bola zaočkovaná 14.4.2021. Organizácia bola perfektná, zdravotnícky personál bol veľmi ústretový, nápomocný.

Veľmi pekne ďakujeme, manželia z Očovej.


Poďakovanie COVID oddeleniu

26.3.2021

Milý pracovníci Nemocnice Agel Zvolen. Volám sa Anna K. (65 r.) a mám potrebu sa Vám vyjadriť aspoň pár uprimnými slovami a pocitmi k Vašej práci. Ako jedna z mnoha ľudí v tejto ťažkej dobe som sa nakazila koronavírusom, s ktorým Vy s vypätím síl bojujete každý deň a ohrozujete svoje zdravie a životy pre záchranu nás ostatných.  Dňa 19.3.2021 som bola prijatá na urgentnom príjme na 9. deň od pozitívneho testu s obojstranným zápalom pľúc slabá a s obavou o svoj život, kde ma vyšetrila veľmi milá, mladá, príjemná a krásna doktorka, ktorej patrí veľké ĎAKUJEM (prosím odovzdajte jej moje poďakovanie, neviem jej meno v tom strese som si nezapamätala).  Po prijatí na hospitalizáciu som bola prevezená na druhé poschodie reprofilizované pre covid pacientov na detskú polikliniku. Od prvej chvíle som pociťovala od personálu veľkú psychickú podporu voči pacientom, ktorú v tých chvíľach človek veľmi potrebuje. Neviem slovami vyjadriť ako veľmi som Vám vďačná lekári a lekárky, ktorí ste ma zachránili aj všetkým ostatným lekárom, ktorí zachraňujete naše životy. Obrovské veľké úprimné, ĎAKUJEM. Tak milé a veľmi príjemné lekárky aké sú na internom pandemickom oddelení, na detskom 2. poschodí, som ešte nestretla. Ďakujem Vám MUDr. Zuzana Gerbošová, za všetko. Za Vašu vľúdnosť, povzbudenie, ktorú ste ku mne aj všetkým ostatným po celý čas prejavovali.  Prajem Vám všetkým zo srdca veľa síl, zdravia a obrovské množstvo pracovných úspechov vo Vašom živote.

Milé moje zlaté, krásne sestričky. Aj Vám patrí obrovské, ĎAKUJEM.

Ďakujem Vám za starostlivosť, za milé a povzbudivé slová. Ďakujem Vám za psychickú podporu.

Ďakujem Vám za všetko, čo robíte vo Vašej každodennej práci s chorými ľuďmi. Veľmi mi pomohli Vaše povzbudivé slová. Robíte svoju prácu s veľkou ľudskosťou, ktorú dávate svojim pacientom milým slovom. Starostlivosť, ktorú poskytujete pacientom je na maximálnej úrovni. Mám Vás veľmi rada a za čas strávený na oddelení som si Vás obľúbila. Prajem Vám hlavne veľa zdravia a niekedy aj trpezlivosti. Ďakujem aj Vám kapucínom. Ste veľkou oporou a pomocou. Nemôžem zabudnúť ani na našich vojakov, ktorí tiež pomáhajú a stratili so mnou slovo.

Ešte by som sa chcela poďakovať doktorovi Igorovi Janičinovi, ktorý mi taktiež veľmi pomohol, preto sa mu chcem tiež poďakovať.  

Spolu tvoríte skvelý tím. Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem. Ďakujem Vám, že môžem opäť objať svoje vnúčatá a tešiť sa so svojou rodinou. Držte mi palce pri mojom domácom liečení. 


Poďakovanie očkovaciemu tímu

17.3.2021

Dobrý deň, 

bola som na očkovani  16.3.2021 na poliklinike Zvolen. Vyjadrite prosím vďaku zdravotníckemu personálu zvolenskej nemocnice. Môj manžel je aj pacientom chronických chorôb. Aj tam sú veľmi profesionálne, milé a trpezlivé sestričky. V dnešnej dobe je veľký nápor na zdravotnícky personál. Aj napriek tomu sa vo Zvolene stretávame s maximálne ustretovou pomocou.  

S pozdravom K. 


Poďakovanie lekárom a sestrám

5.3.2021

Veľmi pekne chcem poďakovať celému oddeleniu ARO, a taktiež aj všetkým oddeleniam, ktorými náš ocino Mariám M. prešiel. Všade sme sa stretli s veľmi milými a ústretovými ľudmi počnúc od lekárov, sestier a samozrejme, aj sanitárov. Veľmi si Vážime vašu ťažkú prácu hlavne v tejto neľahkej dobe. Prajeme Vám všetkým veľa, veľa zdravia, síl a posielame veľké ĎAKUJEM všetkým.


Poďakovanie personálu chirurgického oddelenia

22.2.2021

Zrejme sa budem opakovať z apríla 2020, ale proste nedá mi. Po niekoľkonásobnej recidíve mojich hepatálnych a pankreatických problémov som sa opäť ocitol v rukách kolektívu pracovníkov Chirurgického oddelenia Nemocnice Agel vo Zvolene. A chvalabohu, nič sa nezmenilo! Aj v tejto, určite nie jednoduchej kovidovej dobe si kolektív chirurgického oddelenia (lekári, zdravotné sestry a aj pomocný personál) zachoval svoju vysokú profesionalitu a ľudskú tvár v prístupe k pacientovi. Evidentne pracovne vyťažení (možno až preťažení) pracovníci chirurgického oddelenia sa mne ako pacientovi snažili vyjsť v ústrety so všetkým, čo vám napadne – zdravotnou starostlivosťou počínajúc, cez využitie všetkých diagnostických možností a postupov až po záujem o pohodu a osobné pohodlie pacienta. Empatia doslova sršala z každého člena pracovného kolektívu pod vedením primára MUDr. Panušku. Zvlášť na mňa urobil dojem prístup a snaha MUDr. Rišovej, MUDr. Púpavu a Mgr. Hrčkovej, rovnako ako aj MUDr. Petrovskej z Interného oddelenia. Pevne verím, že raz nastanú časy, keď vaša práca bude patrične docenená a aj ohodnotená! Ešte raz ďakujem a vašu prácu si nesmierne vážim! Pavel Čipka 


Poďakovanie Gynekologicko – Pôrodníckemu oddeleniu

11.2.2021

V utorok, 9. 2. 2021, som bola na zákroku na gyn.-pôr. oddelení. Veľmi ďakujem za profesionálny a zároveň ľudský prístup lekárov a ostatného personálu. Osobne ďakujem MUDr. Mikušovi za to, že navrhol postup, ktorý, zdá sa, vyriešil môj dlhodobý zdravotný problém. MUDr. Haškovej za ľudskú blízkosť, ktorá okrem jej profesionality bola pre mňa na operačnej sále nesmierne dôležitá. MUDr. Jenčo a MUDr. Olajcová boli operatéri - ďakujem za profesionálnu prácu a podrobné informovanie o tom, čo sa so mnou dialo na operačnej sále. Zo srdca, S. H.


Podakovanie za pomoc armády

22.10.2020

Dobrý deň, som rodinným príslušníkom a zároveň zamestnancom našej nemocnice. Touto cestou by som chcela zložiť obrovskú poklonu armádnej posile, ktorá dnes, 20.10.2020, cca o 16:30hod. vykonávala triáž pacientov v spoločnom pavilóne. Na jednej strane patrí môj obrovský obdiv a vďaka OS SR za to, že sa rozhodli pomôcť pri zabezpečení bezproblémového chodu prevádzky nemocnice. Ako rodinný príslušník, ktorý prišiel zaniesť len osobné veci k hospitalizácií rodinného príslušníka, chcem poďakovať, že som mohla po dlhej dobe stretnúť usmiatych a veľmi ochotných ľudí ako boli dnes títo dvaja páni. Napriek neľahkej epidemiologickej situácií pracovali veľmi dôsledne, pohotovo, s rešpektom a najmä s tou správnou štipkou humoru na odľahčenie, ktoré je v dnešnej dobe tak veľmi potrebné. Dovolím si povedať, že mnohým pacientom urobili dnešný deň krajším.

Ďakujeme, že pomáhate.
S pozdravom, D.Š.


Poďakovanie pre Gynekologicko - pôrodnícke oddelenie

9.10.2020

Milé vedenie nemocnice,

myšlienku Vám touto cestou poďakovať nosím v hlave dlho, veď aj od môjho pôrodu už uplynulo niekoľko mesiacov /14.7.2020/, no kvôli tomu, že sa starám o dve deti, nemala som doposiaľ priestor Vám vysloviť poďakovanie za bezproblémový pôrod a následný pobyt na novorodeneckom oddelení.
Menovite sa chcem poďakovať pani doktorke Bugárovej, ktorá na mňa dozerala počas celého tehotenstva, a nakoniec mi prišla pomôcť priviesť na svet môjho synčeka Jurka, ako aj pôrodným asistentkám a sestričkám na novorodeneckom oddelení, ktoré počas celého nášho pobytu boli veľmi milé a ochotné.
Príjemný prístup mal aj ostatný personál na gynekologickom oddelení. Sestrička z gynekológie mi hneď po príchode z pôrodnej sály pomohla so sprchovaním, obliekaním a ponúkla i lieky od bolesti či na spanie. Záujem počas môjho pobytu bol aj zo strany službukonajúcich gynekológov a samozrejme, pani doktorka z pediatrie pravidelne kontrolovala môjho Jurka.
Milo ma prekvapilo i vybavenie izby, v ktorej naozaj nič nechýbalo a spolu so synčekom sme si pobyt u vás naozaj užili.
Ešte raz vďaka, odporúčam Vás všade, kde sa ma na pôrod môjho synčeka opýtajú.
 


Poďakovanie pre interné oddelenie

6.10.2020

Vážená pani námestníčka!

Ležala som na internom oddelení, 4. poschodie, asi týždeň. Celý personál, všetky zmeny sa starajú o pacientov tak, že v mojich očiach je to maximálna profesionalita. Chcem im poďakovať za ich prácu, mnohokrát možno neocenenú, popriať veľa síl a stále dobrú náladu a milé slová, ktoré rozdávajú pacientom.
Môžte byť pani námestníčka hrdá na váš personál.
Ďakujem!

D.F.

P.S: ...Ja ležím na oddelení 2 týždne a úplne sa stotožňujem s vyššie uvedeným textom. Ich úsmevy a dobrá nálada dvíhajú aj nás a trochu nám pomáhajú zabudnúť na problémy vyplývajúce z našich diagnóz...
Ja chcem zvlášť vyzdvihnúť práce sanitárov a sanitárok, do ktorej vkladajú aj svoje srdce.
So srdečnou vďakou,

Z.S.


Poďakovanie pre ortopedickú ambulanciu

2.10.2020

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať lekárke MUDr. Kašubovej a sestričke pani Fekiačovej na ortopedickej ambulancii, kde ma zobrali vo veľkých bolestiach aj napriek tomu, že som nebola ich zmluvným pacientom a všade inde vo Zvolene ma odmietli ošetriť (mala som sa objednať na október/november 2020, napriek tomu, že som mala akútny zápal sedacieho nervu a mimoriadne silné bolesti!!!). Veľká vďaka za profesionálny prístup, vysvetlenie diagnózy, liečby, príčiny ochorenia a upozornenie na predchádzanie choroby.
Takýto ľudia si naozaj zaslúžia veľké uznanie. 

M.B.


Poďakovanie pre internú ambulanciu

18.9.2020

Vážená pani riaditeľka,

dovoľujem si Vám týmto tlmočiť poďakovanie nášho poistenca, ktorý bol na vyšetrení seba (aj s jeho ďalším rodinným príslušníkom) na internej ambulancii Nemocnice AGEL Zvolen u MUDr. Detka.

Ambulanciu som im odporučila, keď potrebovali nájsť lekára po ukončení činnosti lekárky v poliklinike Novapharm Zvolen (Železničná poliklinika). Obaja boli nesmierne spokojní s manažovaním, prístupom a realizovanou komplexnou zdravotnou starostlivosťou, ktorej sa im na ambulancii dostalo.

Prajem Vám veľa ďalších spokojných klientov.

VšZP


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

14.9.2020

Veľmi pekne ďakujem primárovi oddelenia a všetkým zamestnancom oddelenia za ich profesionálny pristup a za veľmi dobrú starostlivosť, vďaka, ktorej som pôrod aj pobyt v nemocnici zvládla. Aj napriek tomu, že sú všetci zamestnanci veľmi pracovne vyťažení, každému pacientovi sa venujú naplno. Poskytujú naozaj prvotriednu odbornú zdravotnú starostlivosť.

 


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie a JIS

4.9.2020

Ďakujem celému oddeleniu tramatológie, kde som bol hospitalizovaný 27.6.2020 po havárii motocykla.Lekárom ďakujem za dobre vykonané operácie a zdravotným sestrám za ich starostlivosť.

J.CH.


Poďakovanie MUDr. Haškovi

17.6.2020

Pán primár,
z celého srdca Vám chcem poďakovať v mene celej našej rodiny za pomoc pri riešení zdravotného stavu, následne prevozu nášho Ocka J. A., ktorý bol dlhodobo hospitalizovaný na ARO a následne prevezený do nemocnice Zelený sen v BB. Ocko je ešte stále tam, ale snáď sa bude dať v blízkej dobe ho zobrať do domácej starostlivosti. Začal riešiť Sudoku a teší sa domov.
Ďakujem za všetko, čo ste pre nás urobili a prajem Vám a celej Vašej rodine a milovaným ľuďom veľa dobra a pozitívnej nálady.
S pozdravom a veľkou úctou
L. T. (dcéra)


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

16.6.2020

Srdečná vďaka patrí celému Gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu, osobne pánovi primarovi MUDr. Molitorisovi, ktorý mi dňa 13.6.2020 vysoko odborným prístupom pomohol k narodeniu zdravej dcérky.
Ďakujem aj všetkým sestričkám z novorodeneckého oddelenia za ich empatický a humánny prístup.
Cením si vašu prácu a do budúcna prajem veľa spokojných pacientov.

Mgr. V.


Poďakovanie pre detské oddelenie

1.6.2020

Dcérku máme už zopár dní hospitalizovanú v nemocnici na detskom odd. vo Zvolene. Som šťastný, že personál, ktorý sa o ňu stará je veľmi milý a veľmi profesionálny. Dieťa sa tam cíti vraj ako v hoteli, čo sa týka starostlivosti, aj keď sa už teší domov. Čo viac si rodič môže v takejto chvíli priať. Dokonca im dnes rozdali balíčky k MDD. Ešte musíme síce pár dní vydržať, kým sa vráti.
Zatiaľ obrovská vďaka lekárkam i sestričkám vo zvolenskej nemocnici. Takýto prístup si zaslúži fakt verejnú pochvalu. ‍⚕️‍⚕️


Poďakovanie pre neurologické oddelenie a JIS

18.5.2020

20. apríla 2020 ráno som na návrh ortopéda bola na CT vyšetrenie vo Zvolene. Vybavili nás rýchlo a tak sme sa pokúsili o konzultáciu neurológa. Hoci sme neboli objednaní, MUDr. Marcel Arvai pokojne vypočul našu prosbu, trpezlivo ma prijal , vyšetril a rozhodol, že aktuálny stav vyžaduje hospitalizáciu na neurológii. Môj stav sa zhoršoval. Nohy prestávali poslúchať. Lekári na oddelení intenzívne kompletizovali vyšetrenia a podarilo sa zabezpečiť aj najbližší možný termín MR vyšetrenia v Banskej Bystrici. Výsledky 22.4. o 12:00 z MR neboli dobré a nastali konzultácie ošetrujúceho lekára MUDr. Miroslava Borseka s neurochirurgiou v Banskej Bystrici. Rozhodnutie bolo naliehavé - urýchlene operovať chrbticu. A začal pracovať úžasný tím. Službukonajúci lekár neurológ s prehľadom menežoval všetko potrebné, aby som mohla byť urýchlene transportovaná a následne operovaná. Jeho spolupracovníkmi boli interná ambulancia, RZP a operačný tím neurochirurgie v BB. A ešte tu bola jedna nenápadná osôbka - praktická sestra Alenka Takáčová, ktorá mala z 22. na 23. apríla nočnú službu. Pokojne a s nasadením všetkých svojich síl vozila môjho 110 kilogramového uboleného človeka z poschodia na poschodie, aby sme stihli všetky predoperačné vyšetrenia, pomohla mi pobaliť sa a v chvíľach čakania a bolestí mi bola oporou a príjemnou spolubesedníčkou. Ani len slovom alebo gestom nedala najavo, že má so mnou ťažkú službu. Po 23:00 som už ležala na operačnom stole a bola pripravená bojovať s ochrnutím nôh. Výsledok operácie bol pre mňa šokujúci:
1. Ak by operovali neskôr, už by som to nerozchodila.
2. Diagnóza: zhubný nádor chrbtice.
A tak teraz som už onkologickou pacientkou hematologického oddelenia a popri tom rehabilitujem ožívajúce nohy. Dovoľte mi, aby som touto cestou odovzdala z celého srdce úprimné POĎAKOVANIE a vyjadrila veľký obdiv všetkým menovaným aj nemenovaným za ich profesionalitu, nasadenie pri práci v neľahkých podmienkach súčasného zdravotníctva a krásny ľudský prístup. Všetkým želám veľa zdravia , radosti z práce, pokoja v rodine a verím, že čoskoro aj reálneho spoločenského ohodnotenia ich práce.

RNDr. A. M.


Poďakovanie pre interné oddelenie

12.5.2020

Dobrý deň Vám prajem. Bola som hospitalizovaná v dňoch od 3. do 6.5.2020. Bola som milo prekvapená prístupom zdravotných pracovníkov. Ale vysoko vyčnievala v starostlivosti mladučká sestrička Monika. Také milé, bezprostredné, ochotné a obetavé správanie a prístup k starenkám, konkrétne 6.5.2020, som ešte nezažila. Tak ma to chytilo za srdce, že som plakala ešte aj doma. Nikdy na ňu nezabudnem. Prosím aspoň o poďakovanie a vyzdvihnutie jej práce aj za mňa.
Pozdravujem a želám Vám veľa takých Monik, hoci viem, že ťažko.
A. H.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

4.5.2020

POĎAKOVANIE !
Vzhľadom na moje žlčníkové a pankreatické problémy som bol v marci 2020 dva týždne hospitalizovaný na chirurgickom oddelení Nemocnice Zvolen. Týmto chcem vysloviť svoj obdiv, rešpekt a poďakovanie za vysoko profesionálny, maximálne empatický a hlboko ľudský prístup celého kolektívu oddelenia (lekárom, sestrám, sanitárkam) pod vedením primára MUDr. Panušku. Zvlášť sa chcem poďakovať ošetrujúcim MUDr. Púpavovi, MUDr. Zdychovi a Mgr. Hrčkovej za ich ústretovosť a profesionalitu v tomto hektickom koronavírusovom období!
P. Č.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

1.4.2020

Ďakujeme lekárom a sestrám na celom oddelení chirurgie, najmä operátorovi, ktorého meno nám nie je známe. Včera operovali našu starkú, ktorá mala úraz a zlomila si krčok . Dňa 27.03.2020 mala sto rokov. Keď sa jej stala predvčerom nehoda - spadla všetci sme sa vystrašili vzhľadom ku jej veku. Nakoľko sa nedá prísť do nemocnice z dôvodov karantény, museli sme sa informovať len telefonicky. Musíme konštatovať, že ochota sestier a príjmaceho lekára bola ukážková. Ešte raz veľmi pekne ďakujem celému personálu, ktorý sa super stará o našu starkú. A doporučujeme všetkým Zvolenčanom, aby nehľadali pomoc v iných nemocniciach. Zvolenský špitál je super. Ďakujeme!!!!!
Rodina K.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

8.1.2020

Aj keď je to už pár rokov, čo som porodila v Nemocnici Zvolen svoje dve deti, nedá mi nenapísať Vám. Chcela by som sa poďakovať za výbornú starostlivosť, profesionálny a ľudský prístup. Cítila som sa v Nemocnici Zvolen dobre. Zvlášť chcem poďakovať pánu primárovi MUDr. Molitorisovi, MUDr. Jenčovi a MUDr. Fekiačovej, ktorí mi pomáhali pri pôrode dcérky v r. 2014 a MUDr. Fintovej, ktorá bola pri pôrode syna v r. 2017. Moje poďakovanie patrí aj celému pôrodnému tímu v oboch prípadoch.

Prajem Vám veľa zdravých detičiek a spokojných mamičiek. Robíte česť slovenským nemocniciam.

Mgr. Z. V.


Poďakovanie

20.12.2019

Dobrý večer,

Chcela by som takouto formou vyjadriť pochvalu Vášmu lekárovi MUDr. Synákovi z interného oddelenia za jeho ľudský prístup pri vyšetrení, ktoré som u neho dnes absolvovala. Od začiatku pristupoval ku mne ako k pacientovi veľmi profesionálne, ale nezabudol byť pri tom človekom a všetko na čo sa ma spýtal mi následne aj vysvetlil, čo ja ako laik vysoko oceňujem. Keďže som bola v ambulancii aj pri vyšetrení iných pacientov (stekala mi infúzia), nemohla som si nevšimnúť, že aj k ostatným pacientom pristupoval úplne rovnako, veľmi príjemne a so záujmom, bez akéhokoľvek rozdielu. Som veľmi spokojná celkovo s jeho vyšetrením a aj informáciami, ktoré mi následne poskytol. 

Verím, že zdieľam názory viacerých pacientov. 

Želám všetko dobré. 

S pozdravom

J. H. 


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie a OAIM

10.12.2019

Dobrý deň, vážený pán MUDr. Ján Belanský, MPH.,

 

Využívame túto formu komunikácie, aby sme vyjadrili poďakovanie lekárom a sestričkám, ktorí sa zodpovedne starali o našu mamu E. G., hospitalizovanú na chirurgickom oddelení.

Celý tím okolo primára MUDr. D. Panušku, operatér MUDr. P. Mikláš, primár MUDr. R. Thonhauser odborne a ľudsky pristupovali k pacientke i k nám, jej rodinným príslušníkom.

Ďakujeme veľmi pekne a prosíme, odovzdať im naše úprimné poďakovania.

S pozdravom,

K. K., Z. G., I. G. (deti)


Poďakovanie

2.12.2019

Nemocničná izba ľuďom strach naháňa,

to si však nemyslí staručka z Kriváňa.

Ktorá chce vzdať vďaku - 

šarmantnému pánu primárovi

a celému skvelému lekárskemu tímu,

že zabránil, aby sa dostala pod studenú hlinu...

Veľká vďaka obetavým sestričkám 

a trpezlivému pomocnému personálu,

že sa dostala včas na operačnú sálu...

Vďaka za vaše usmiate milé tváre

nielen na oddelení, alej na ARE.

Moja kytka z rýmov isto nepostačí -

veď takmer stlačili "ENTER" na nebeskom počítači...

Z hĺbky duše plynú moje slová

- vďačná pacientka V....ová


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

20.11.2019

Vážený pán riaditeľ,

píšem Vám, ako šťastná čerstvá mamička, 31. 08. 2019 som bola prijatá na gynekologicko-pôrodnícke oddelenie Vašej nemocnice s blížiacim sa pôrodom. Nakoľko som ako prvorodička vôbec nevedela, čo mám očakávať od danej situácie, mala som obavy, priznávam, ale vďaka Vášmu odbornému personálu, milému a ochotnému prístupu sestričiek a FANTASTICKÉMU prístupu pani doktorky Ruženky Bugárovej a jej tímu sme pôrod zvládli na jedničku a ani nie po troch hodinách sa zo mňa stala najšťastnejšia maminka mojej princeznej Elišky.

Touto cestou by som Vám, celému gynekologicko-pôrodníckemu oddeleniu vedenému pánom primárom MUDr. Petrom Molitorisom a novorodeneckému oddeleniu, chcela z celého srdca poďakovať za to, že ste sa obklopili tými správnymi ľuďmi, skvelými odborníkmi, ktorí majú okrem vedomostí aj inú pridanú hodnotu, a to ľudský prístup, ktorý častokrát zohráva veľmi dôležitú úlohu. Želám Vám veľa spokojných pacientov a šťastnú ruku pri výbere lekárov a sestričiek.

S pozdravom,

JUDr. Ing. E.G.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

27.9.2019

Pochvalné uznanie pre Mudr. Juraja Rolka - lekára chirurgického oddelenia

Dňa 28.5. 2019 som vo Vašej nemocnici absolvovala operáciu trieštivej zlomeniny pravej pätovej kosti. Operoval ma Mudr. Juraj Rolko, ktorému chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať za jeho vysokú odbornosť. Pán Mudr. Juraj Rolko si zaslúži moju veľkú vďaku aj za jeho milý a kľudný prístup k pacientom. Spokojná som bola aj s personálom chirurgického oddelenia.

Prajem celému kolektívu nemocnice veľa úspechov a veľa spokojných pacientov.

M.B., Veľká Lúka


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke a novorodenecké oddelenie

11.9.2019

Milé celé oddelenie, kolektív z pôrodnej sály aj kolektív z porodnicko-gynekologického oddelenia a samozrejme kolektív z novorodeneckého oddelenia.

Chcem poďakovať, každému z Vás za úžasnú a príkladnú starostlivosť o moju dcéru Katarínu a jej drobčeka na Vašom oddelení.
Za všetko Vám patrí VEĽKÁ VĎAKA.

Cením si Vašu ľudskosť, profesionálnu starostlivosť, lásku a milý úsmev. Prajem Vám čo najviac spokojných mamičiek a zdravých novorodencov. Ja a moje dievčence isto k ním patríme. Ešte raz veľké ďakujem.

A. V.


Poďakovanie pre geriatrické oddelenie

24.8.2019

Vážený pán riaditeľ,

Vážená pani primárka,

 

v auguste 2019 bola na geriatrickom oddelení Nemocnice Zvolen hospitalizovaná moja mama MUDr. Z. F.. Dovoľujeme si touto cestou poďakovať celému personálu oddelenia: lekárom, sestrám aj pomocnému zdravotnickému personálu, ktorí sa o ňu starali, za profesionálny, láskavý a ľudský prístup.

MUDr. Z. P., Ph. D., Praha


Poďakovanie pre neurologické oddelenie

22.8.2019

Dobrý deň,

volám sa Z. R., píšem v mene svojej sestry S. H., ktorá cca pred týždňom bola privezená do Vašej nemocnice na oddelenie neurologické, Jis. Aspoň touto cestou sa Vám chcem v jej mene ale aj v mene celej našej rodiny poďakovať za úžasný, ľudský prístup k mojej sestre, odborný a profesionálny personál sa staral o ňu vo dne , aj v noci a pomáhal jej v jej ťažkom stave.

Konkrétne ďakujeme pánu primárovi, ďalej Mudr. Borsekovi, sestričkám, Zuzanke, Kvetke, Slávke, sanitkárom,ktoré sa o ňu príkladne starali, proste celému kolektívu patrí jedno veľké ĎAKUJEM. Prepáčte, všetky mená mi nevedela sestra povedať.

Prajem Vám vo Vašej náročnej práci veľa zdravia , trpezlivosti a úspechov. Vaše oddelenie je proste TOP!!!

S úctou a srdečným pozdravom,

Z. R.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

21.8.2019

Milé celé oddelenie, kolektív z pôrodnej sály aj kolektív z porodnicko-gynekologického oddelenia a samozrejme kolektív z novorodeneckého oddelenia.

Ja len v skratke, chcem poďakovať, každému z Vás za úžasnú a príkladnú starostlivosť počas mojej "predĺženej dovolenky" na Vašom oddelení. Stihla som Vás spoznať tuším všetkých. Aj keď miestami som už bola zúfala, ale 19.08.2019 o 19:00 ste mi "s menšou" pomocou pomohli priviesť na svet našu malú Hannah.

Za všetko Vám patrí VEĽKÁ VĎAKA.

Ja sa sem už určite nevrátim, ale ľudskosť a profesionálnu starostlivosť budem šíriť ďalej. Prajem Vám čo najviac spokojných mamičiek a zdravých novorodencov. My k ním s istotou patríme. 

S pozdravom,

J. H. a Hannah .


Poďakovanie pre neurologickú ambulanciu

19.7.2019

Poďakovanie pre MUDr. Luciu Paušovú,

chcem týmto listom vedeniu nemocnice poďakovať MUDr. Lucii Paušovej za jej veľkú ochotu, láskavosť a ľudskosť pri vyšetrení, ktoré mi spravila napriek urgentným predpisom.

Dôvodom mojej návštevy urgentu bola dlhodobá PN môjho neurologického lekára, mimo nemocnice a k ostatným lekárom som sa nevedel dovolať a práve príjmová neurologická ambulancia mi vyšla veľmi v ústrety.

Ing. M. N.


Poďakovanie pre neurologické a geriatrické oddelenie

10.7.2019
Chcela by som sa poďakovať za profesionálnu starostlivosť o moju starkú, ktorá je v pokročilom veku, za milý a ochotny prístup zdravotných sestier a tak isto aj doktorov. To akú starostlivosť tam poskytujú a čo všetko robia pre všetkých pacientov si zaslúži obdiv, sú to úžasní, milí a hlavne empatickí ľudia.
Patrí vám jedno veľké ďakujem.
D. D.

Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

10.7.2019
Poďakovať nevystihuje,človeka menom MUDr. Jurkovičová, je to anjel medzi nami.
Veľa zdravia a úspechov v živote želá Iveta

Poďakovanie

7.7.2019
Vážené predstavenstvo spoločnosti AGEL SK a.s.,
 
dovoľujem si Vám touto cestou poďakovať za vynikajúcu a promptnú starostlivosť, ktorá mi bola venovaná dňa 27.06.2019 zo strany lekárov a sestier v Nemocnici Zvolen a.s. po mojom úraze a následnom kolapse. 
Ak je to z Vašej strany nezaťažujúce, tak Vás prosím o odovzdanie môjho úprimného poďakovania vedeniu Nemocnice Zvolen a nasledovným lekárom a ich kolektívom za naozaj ľudský, nezištný a nanajvýš profesionálny prístup k mojej osobe:
Mudr. Peter Púpava
Mudr. Martina Petrovská
Mudr.Zuzana Kollárová
Mudr. Júlia Silvia Muchová
Mudr. Vyskočová
 
Už vopred Vám veľmi pekne ďakujem.
 
S úctou
J. B., Bratislava

Poďakovanie pre neurologické oddelenie

10.6.2019

Dobrý deň, pani námestníčka,

veľmi pekne by som sa chcela poďakovať za starostlivosť o môjho rodinného príbuzného, ktorý bol hospitalizovaný na neurologickom oddelení. Musím skonštatovať, že od prvého kontaktu so záchranármi celá starostlivosť a rýchlosť, aj napriek jeho pokročilému veku, ma veľmi prekvapila a pokladám ju za vysoko profesionálnu a hlavne ľudskú.

Chcela by som vyzdvihnúť súčasnú starostlivosť, komunikáciu a pomoc, ktorá je vo vašom zariadení skutočne obdivuhodná.

S pozdravom,

E. Č.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie a OAIM

3.6.2019

Dobrý deň,

20.5.2019 mi bol operovaný žlčník na chirurgickom oddelení v nemocnici vo Zvolene. Touto cestou vyslovujem veľké poďakovanie lekárom - primárovi MUDr.Panuška Dalibor a primárovi MUDr.Thonhauser Robert za profesionalitu a odbornosť, ktorú pri operácii odviedli.

Zároveň ďakujem aj za ochotu a ústretovosť pri starostlivosti počas aj po operácii všetkým zdravotným sestričkám na chirurgickom oddelení, najmä pani Thonhauserovej a Gazurovej. Presne takto ma vyzerať starostlivosť o pacienta.

Za všetko ešte raz ďakujem.

A. S., Zvolen

 


Poďakovanie pre geriatrické oddelenie

30.5.2019


Chcela by som veľmi pekne poďakovať všetkým milým zdravotným sestrám a ostatnému personálu za krásnu starostlivosť o môjho otca, Petra T., ktorého hospitalizovali kvôli náhlemu zhoršeniu zdravotného stavu. Pani doktorke Zanovitovej veľké poďakovanie za všetky potrebné vyšetrenia, kvalitne odvedenú prácu a bezchybný profesionálny prístup v komunikácii s rodinnými príslušníkmi (toto sa bohužiaľ až tak často nevidí, o to viac si to ceníme).

Kolektív pracovníkov na 4. poschodí geriatrického oddelenia robí svoju neľahkú prácu naozaj výborne. Prostredie je príjemne zrekonštruované, ale bez úžasného prístupu týchto všetkých ľudí by to bolo aj tak nanič. Ešte raz veľké ďakujeme.

L.B.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie (FB)

30.5.2019

Dobrý deň,

práve so sa vrátila z chirurgického urgentného príjmu a musím sa veľmi, veľmi pekne poďakovať za úžasný prístup - sestrička bola milá a snažila sa ma od začiatku ukľudniť a dodať mi odvahy, čo sa jej aj podarilo a pán doktor Bacigál ma ošetril veľmi citlivo. Nie som zdravotnícky odborník a neviem posúdiť odborné postupy ale takýto ľudský prístup je viac ako všetky tabletky od bolesti. Mrzí ma, že som si nevšimla meno sestričky, bola ozaj milá!

Ešte raz ďakujem celému oddeleniu.
E. R.


Poďakovanie pre novorodenecké oddelenie

25.5.2019

Dobrý deň, pani námestníčka,

neviem, či píšem správne, ale rada by som vyjadrila veľkú spokojnosť s pani sestričkou na novorodeneckom oddelení. Žiaľ, jej meno neviem, ale podľa popisu ju možno spoznáte. Vek 40 - 50 rokov, štíhla, tmavšie vlasy v cope. Pri prepúšťaní detičiek im aj zavinšuje krátky veršík. Možno sa volá Anička.

Táto pani sestrička bola veľkým prínosom viacerým maminkám, pre každého si nájde milé a povzbudivé slovo, ale popri povinnostiach sa už málokto dostane aj k tomu, aby jej vyjadril pochvalu. 

Ak si nájde čas, radi by sme sa jej poďakovali osobne. Odovzdajte jej prosím pozdrav.

Ďakujeme,

rodina T.

 


Poďakovanie pre geriatrické oddelenie

10.4.2019

Dobrý deň, chcem touto cestou vyjariť srdečné poďakovanie geriatrickému oddeleniu (prízemie), ze príkladnú a profesionálnu prácu. Moja maminka p. Elena H., bola na tomto oddelení hospitalizovaná od minulej stredy do dnešného dňa, t. j.10.4.2019. Musíme obe skonštatovať, že maximálna ústretovosť sestier, milý prístup, ochota, profesionalita, dávaju tomuto oddeleniu veľký kredit. Pacient potrebuje hlavne ochotu a súcit a toho sa mojej maminke dostalo v plnej miere. Žiadne nestíham, alebo nedá sa. Úžasný pocit, keď Vám rodič povie, som mimoriadne sokojná. Aj počas mojich návštev, som pozorovala ten pohyb na pracovisku, žiadna skleslá tvár, úsmev a pohoda. Ja sama som zdravotná sestra a obdivovala som ich. Sú skvelé a úžasné. Pomocný personál sa správal veľmi prívetivo, s ochotou. Môžem byť iba šťastná a moja maminka tiež, kde ešte sestry vedia, čo znamená pacient.

Vážená pani námestníčka, prosím láskavo, aby ste tlmočili našu veľkú spokojnosť, vďaku sestrám za láskavosť, s akou robia svoju náročnú, často vyčerpávajúcu prácu. Nedal nám to ten skvelý personál pocítiť ani v najmenšom. Vyjadrujem geriatrickému oddeleniu - prízemie, hlbokú a srdečnú vďaku za ich starostlivosť.Prajem im všetkým, spokojnosť v rodinách a na pracovisku. 

S úctou a rešpektom, Elena H. a dcéra Jarmila H. Zvolen

Prajem príjemný deň


Pochvala

7.4.2019

Dobrý deň. Dňa 27. 03. 2019 som bola hospitalizovaná vo vašej nemocnici. V raňajších hodinách som bola vo veľkých bolestiach prevezená na príjem v neurologickej ambulancii. Dovoľte mi, aby som sa týmto spôsobom poďakovala zdravotnej sestre Vierke Bebjakovej za dnes už veľmi vzácny ľudský prístup. Pristupovala ku mne nielen ľudsky, bola milá, odborná, poradila mi, ako mám predýchavať bolesti, eliminovať zvracanie, zohnala mi deku, keďže ma triaslo od zimy (z lôžka som počula, že to vôbec nebolo jednoduché). Ešte raz: ĎAKUJEM
S pozdravom J. Ž.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

5.4.2019

Dobrý deň, tento týždeň som bola hospitalizovaná na gynekologicko-pôrodníckom oddelení Nemocnice Zvolen a touto cestou by som chcela vyjadriť veľké poďakovanie všetkým lekárom, sestričkám, zdravotníckemu personálu za vysoko profesionálnu starostlivosť o pacientov. Menovite moje poďakovanie patrí MUDr. Andrejovi Jenčovi za vynikajúci odborný i ľudský prístup, jeho aktívny záujem o pacienta a empatickú komunikáciu. V jeho zodpovednej a náročnej práci mu želám veľa úspechov a celému oddeleniu veľa takých spokojných pacientov ako som bola ja.

M.S.


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

14.2.2019

Dobrý deň,
Rada by som sa poďakovala všetkým na gynekologicko-pôrodníckom oddelení, lekárom aj sestrám (Dominika Garajova, Bohumila) za ich starostlivosť a úžasný prístup. Aj vďaka tomu som zákrok a zotavenie zvládla.

Želám veľa úspechov :)


Poďakovanie pre neurologické oddelenie

4.2.2019

Dobrý deň prajem,
Pred pár dňami som bola prijatá na neurologické odd. Chcem vyjadriť svoje poďakovanie nad vynikajúcim ako odborným tak aj ľudským prístupom MUDr. Paušovej. O svojich pacientov prejavovala aktívny záujem, komunikácia s pacientom bola veľmi korektná, empatická. Nie je to prvý krát, čo som bola hospitalizovaná na tomto oddelení. Preto verím, že aj ostatní lekári a personál budú naberať takýto trend. Tím lekárov je mladý a my pacienti máme nádej, že budú smerovať nie len k získavaniu odborných vedomostí, ale aj v prístupe k pacientom, v prvom rade ako k ľudským bytostiam. Pani doktorka môže všetkým slúžiť ako vynikajúci príklad. Ďakujem!!
S pozdravom
E. Z. 


Poďakovanie internému a chirurgickému oddeleniu

31.1.2019

Chcela by som sa veľmi poďakovať za kvalitný mentoring stáží na internom a chirurgickom oddelení. Ako medikom sa nám po praktickej stránke veľa príležitostí nenaskytne, o to vďačnejšie vnímam trpezlivý a chápavý prístup nemocnice voči nám, študentom. Pán primár internej JIS sa nám snažil zabezpečiť náhľad na dôležité úkony, ako je kardioverzia, či zabezpečenie centrálneho žilového prístupu, intenzívne sa nám venoval a ochotne zodpovedal všetky naše otázky.
Špeciálne by som sa chcela ako pacientka poďakovať MUDr. Lukášovi Mesiarikovi z chirurgického oddelenia, ktorý svojim promptným a profesionálnym prístupom zabezpečil absolútne bezproblémové hojenie môjho úrazu, ktorý napriek počiatočným pochybnostiam ostal úplne bez následkov.

K. S.


Poďakovanie za starostlivosť na chirurgickom oddelení

21.1.2019

Dobrý deň,

v krátkosti môj príbeh... Starám sa o svoju 88-ročnú matku, ktorej sa v poslednom čase zhoršil zdravotný stav. Je dlhoročná pacientka s diagnózou diabetes a došlo u nej k zhoršeniu ciev a tým aj k veľkým bolestiam. Všade nám bolo povedané, že sa s tým nedá nič robiť. Keď sme v bezradnej situácii navštívili chirurgické oddelenie vo Zvolene, bola som milo prekvapená. Ujal sa nás dokonca pán primár MUDr. Panuška a zaujal veľmi profesionálny a milý prístup. Pomohol nám už asi v poslednej chvíli. Nestretla som sa už dlho s takým prístupom k starej osobe ako nám bolo poskytnuté vo vašej nemocnici.

Úprimné poďakovanie patrí chirurgickému oddeleniu vo Zvolene a hlavne pánovi primárovi Panuškovi.

S úctou J.


Poďakovanie personálu internej ambulancie - 26.12.2018

27.12.2018

Vážené pani námestníčky,

píšem Vám, lebo by som chcela aj touto cestou vyjadriť poďakovanie a uznanie Vášmu kolektívu, s ktorým sme sa stretli v stredu 26. 12. 2018 od približne 14:30 hod. do 18:00 hod. v internej ambulancii ÚPS.

Do ambulacie poslali môjho otca Ondreja B. po návšteve pohotovosti. Celý kolektív (MUDr. M. Petrovská, zdravotné sestry i sanitár) sa správal profesionálne a súčasne milo i chápavo. Napriek tomu, že v ordinácii bolo stále rušno, kolektív bol trpezlivý, k pacientkam a pacientom pristupoval s úctou.

Vyjadrujeme pani doktore, zdravotným sestrám i sanitárovi vďaku i obdiv, že svoju náročnú prácu vykonávajú takto kvalitne s erudíciou aj úctou k človeku.

S úctou

Ondrej B. s dcérou Lujzou U.


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

18.12.2018

Dobrý deň,

chcela by som touto cestou veľmi pekne poďakovať za starostlivosť o moju matku, Annu Š., ktorá bola hospitalizovaná na chirurgickom oddelení (traumatolog. časti) od 9.12. do 14.12.2018 zdravotnej sestre (pani Julka K.), ktorá sa o moju mamu s ťažkou diagnózou s potrebnou 24-hodinovou starostlivosťou starala veľmi vzorovo. Prebaľovala, polohovala, umývala, svoju prácu vykonávala na 150 percent. Pre túto zdravotnú sestru je jej práca aj poslanie. Ďakujem za odovzdanie mojej pochvaly.

A.Š.


Poďakovanie personálu oddelenia geriatrie - 23.11.2018

23.11.2018

Vážené vedenie nemocnice,

pred časom bol na geriatrickom oddelení hospitalizovaný manžel. Chcela by som sa týmto poďakovať lekárom, sestričkám, sanitárkam a ostatnému personálu geriatrie na IV. poschodí za príkladnú starostlivosť o manžela.

Ďakujem

B.D. Zvolen


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

8.11.2018

V októbri 2018 som bola hospitalizovaná v Nemocnici vo Zvolene na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. Chcem poďakovať všetkým lekárom, sestričkám, zdravotníckemu personálu za profesionálny prístup ku všetkým pacientom, za povzbudivé slová, milý úsmev, pomoc a starostlivosť. Vo vašej zodpovednej a náročnej práci želám veľa úspechov.

S úctou a vďakou

V.A.


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

5.11.2018

Dobrý deň,

touto cestou by som sa chcela poďakovať celému kolektívu chirurgického oddelenia za profesionálny a ľudský prístup, najmä pani doktorke Jurkovičovej a sestričkám na jiske, ktoré sa o mňa v dňoch od 23.10. do 29.10. 2018 starali.

Ďakujem

E. B.


Poďakovanie personálu oddelenia geriatrie - 29.10.2018

29.10.2018

Vážený pán riaditeľ,
prosím o poďakovanie personálu z oddelenia geriatrie prízemie, pani primárke a ošetrujúcej lekárke MUDr. Hulinovej, ako aj ďalším ošetrujúcim lekárom, sestričkám a ďalším pracovníkom na oddelení za ich prístup a starostlivosť o pacienta Pavla Š., ktorý bol nevládny. Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

Manželka Anna Š. a synovia Vladko a Marianko


Poďakovanie

23.10.2018

Dňa 21. septembra 2018 o 16. hodine som na Pustom hrade pri Zvolene utrpel nehodu. Záchranári ma priviezli do Nemocnice Zvolen, kde so mnou personál zaobchádzal profesionálne a kde mi zistili fraktúru dolnej končatiny. Rád by som touto cestou poďakoval záchranárom, lekárom a zdravotným sestrám za ich ľudský prístup a profesionálnu a rýchlu starostlivosť.

János Szekeres a Szekeresné Vermes Katalin (Salgotarján, Maďarsko)


Poďakovanie Chir RDG GER

30.8.2018

Vážený pán riaditeľ,

viem, že máte mnoho pracovných povinností, ale prosím, prečítajte si týchto pár riadkov. Mám už 87 rokov, je to vek, kedy sa človek díva na svet inými očami ako v mladosti a neberie všetko ako samozrejmosť.

9.8.2018 sme mali za Zvolenom dopravnú nehodu. Ja som utrpela úraz hrudníka. Po privolaní záchrannej zdravotnej služby ma sanitkou previezli na chirurgiu, rtg oddelenie a po vyšetrení na geriatriu. Všetkým pracovníkom na spomínaných oddeleniach chcem vysloviť veľkú vďaku za zdravotnú starostlivosť a pomoc. No nie menej im ďakujem za ich ľudský prístup. Snažili sa mi pomôcť po zdravotnej i psychickej stránke.

Ďakujem Vám a prosím, odovzdajte všetkým moje úprimné „ďakujem“!

PS: Prajem Vám, ako i ostatným mnoho zdravia a veľa osobných i pracovných úspechov.

Mária Š.


Poďakovanie personálu internej ambulancie

10.8.2018

Poďakovanie pre internú ambulanciu.

Ďakujem môjmu obvodnému lekárovi MUDr. Hybskému, že ma poslal na SONO, ďakujem Vám milí lekári, lekárky, sestričky, že ste mi pomohli zmierniť bolesť, ba celkom ju odstrániť. Nech sám LEKÁR najvyšší vzhliada na Vás a napĺňa Vaše srdcia pokojom a tichou radosťou za všetko, čo pre nás pacientov robíte.

Skláňam sa s úctou pred Vami.

Vaša vďačná pacientka B. T.


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu

9.4.2018

Dobrý deň,

chcem pochváliť oddelenie geriatrie na 4. poschodí Vašej nemocnice, kde som mala hospitalizovanú mamu - pani Kováčovú Jolanu. Starostlivosť o ňu, ako aj o ostatných pacientov bola na vysokej úrovni. Chcem vyzdvihnúť ako pani doktorku, tak aj zamestnancov oddelenia, od upratovačiek tak aj sanitárov, ktorí napriek svojmu ťažkému povolaniu, podávajú profesionálny výkon, za čo im patrí veľká vďaka. Ošetrujúca lekárka, bola veľmi milá a ústretová, čo sme ako rodina veľmi uvítali a ďakujeme, že zamestnávate takých ľudí. Robia česť a dobré meno vašej nemocnici. Prajem Vám veľa takých zamestnancov ako p. MUDr. Hulinová, pretože ak má niekto úctu k starším ľuďom, tak je to práve ona, ako aj zamestnanci oddelenia.

 

S pozdravom spokojná rodina 


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu

12.3.2018

Vyjadrujem úprimnú vďaku pani primárke Záhumenskej, pani doktorke Šimákovej, zdravotným sestrám a sanitárovi na 4. poschodí geriatrie, za príkladnú starostlivosť počas môjho liečenia koncom februára a začiatkom marca 2018.

Sliač, 08.03.2018

Andrej Štelmák


Poďakovanie chirurgickému oddeleniu

7.3.2018

Dobrý deň,

chcela by som touto cestou vyjadriť veľkú vďaku pánovi primárovi MUDr. Daliborovi Panuškovi, a jeho tímu za perfektne odvedenú prácu. Dňa 7.2.2018 som bola operovaná na žlčník. Nedá mi, aby som nevyjadrila svoju maximálnu spokojnosť, a ocenila profesionálny prístup lekárov a sestričiek. Oceňujem ťažkú prácu zdravotných sestričiek, ktoré odvádzajú profesionálnu prácu, zvlášť ďakujem sestričke pani Gažúrovej, za jej láskavosť a obetavosť, pri pooperačnej starostlivosti. Ďakujem MUDr. Márii Gazdovičovej, za neskutočne ľudský prístup k pacientovi, a za pooperačnú starostlivosť o mňa. Úprimne a zo srdca ďakujem, a želám veľa takých spokojných pacientov ako som bola ja.

Jana. Václaviková Golianová


Poďakovanie personálu chirurgie a OAIM

27.2.2018

Dobrý deň pán riaditeľ,

chcem sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny a tiež aj ľudský prístup a starostlivosť hlavne pánovi primárovi MUDr. Daliborovi Panuškovi a tiež aj celému personálu chirurgie a OAIM, ako aj primárovi MUDr. Robertovi Thonhauserovi.

Najväčšia vďaka však patrí MUDr. Panuškovi, ktorý denno-denne, aj počas víkendu chodil za maminou - pacientkou a napriek všetkým komplikáciám všetko zvládli.

Srdečne ďakujeme

 

Rodina Valovčanová


Poďakovanie za starostlivosť na chirurgickom oddelení

13.1.2018

Vážený pán primár,

 

ležala som niekoľko krát na Vašom oddelení chirurgie a musím konštatovať, že prístup Vášho oddelenia je maximálne profesionálny. Zároveň by som chcela vysloviť poďakovanie primárovi Panuškovi, ktorý mi operoval žlčnik - už to bolo zlé, ale zvládol to na jednotku. Potom všetkým upratovačkám, ktoré sa skutočne snažia o čistotu na Vašom oddelení a staničným sestrám, menovite pani Parobkovej.

Veľká vďaka. Verím, že ich o mojej vdačnosti budete informovať a zároveň ich patrične odmeníte.

Ďakujem veľmi pekne, ostávam s pozdravom

 

DH


Poďakovanie pre chirurgické oddelenie

2.12.2017

Dobrý deň. Dňa 19.10.2017 som bola hospitalizovaná na chirurgii u vás vo Zvolene. Ležala som na treťom poschodí na operácií žlčníka. Chcem sa touto cestou poďakovať za starostlivosť všetkým lekárom a sestričkám na oddelení. To neboli sestry, ale anjeli. Veľmi som ich obdivovala. Všetko zvládali s úsmevom. To je dnes vzácnosť. Ešte raz Ďakujem.

 

Viera Budová


Poďakovanie pre gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

15.8.2017

Vážený pán riaditeľ, 

v mesiaci júl som mala možnosť pozorovať prácu vašich zamestnancov (hlavne na gynekologickom ) oddelení.Veľmi milo ma prekvapila nesmierna ústretovosť  zamestnancov, ich pracovné nasadenie aj napriek tomu, že priestory a vybavenie nie sú najnovšie. Úprimný záujem o pacienta od každého zamestnanca (od upratovačky, THP zamestnancov, sestričiek, lekárov...), ochota pomôcť  pacientovi v akejkoľvek situácii je veľmi dobrá voľba a smerovanie. 

Toto vynaložené úsilie sa vám ako kolektívu vráti a pacienti sa budú do vašej nemocnice s radosťou vracať.

Preto by som Vás chcela požiadať, ak by to bolo len trochu možné,poďakujte prosím pánovi primárovi gynekologického oddelenia, celému jeho kolektívu ale aj ostatným oddeleniam. Pochvalu si Vaši zamestnanci naozaj zaslúžia.V dnešnej dobe slušné a poctivé správanie nie je samozrejmosťou (prístup v BB sa nedá s vami porovnať). Bežný občan si začína pomaly a postupne uvedomovať, čo má v živote naozajstnú hodnotu. Negatívnych vecí v našich životoch je veľa a preto budem šíriť vaše dobré meno ďalej.

S vďakou a úctou k vašej práci                 Erika SRNCOVÁ, Banská Bystrica

 


Poďakovanie pre MUDr. Miroslava Haška

14.8.2017

Vážený pán riaditeľ,

chcela by som sa prostredníctvom tohto listu poďakovať za fantastickú starostlivosť, ktorú mi sprostredkoval pán MUDr. Miroslav Haško, lekár gynekologického oddelenia v NsP Zvolen.

Som Bystričanka, ale žijem takmer desať rokov v Londýne, odkiaľ sme  sa presťahovali s manželom na nejaký čas na Slovensko, pretože som sa rozhodla porodiť tu, na Slovensku. Môj ošetrujúci lekár bol niekoľko rokov primár gynekologického oddelenia Roosveltovej nemocnice MUDr. Tibor Bielik. Po niekoľkých prehliadkach sme sa s manželom rozhodli nájsť si iného lekára, neboli sme spokojní  prístupom MUDr. Bielika k nám. Pán doktor Bielik je síce fantastický odborník,  ale nie práve najlepší komunikátor.

O nemocnici vo Zvolene sme počuli dobré informácie, a tak sme sa začali zaujímať o možnosť nájsť tu vhodného lekára. MUDr. Miroslav Haško nám bol doporučený aj  organizáciou slovenských dul. Už pri prvej prehladke som pochopila, že on poskytuje úplne inú starostlivosť  - odborne,  ale hlavne ľudsky. Hneď na prvej prehliadke, sme prešli celý môj pôrodný plán (ktorý bol dosť detailný, kedže som absolvovala kurzy hypnopôrodu  a mala som v pláne rodiť prirodzene bez liekov a iných zásahov, ktoré neboli nutné). MUDr. Haško som mnou dokonca zostal 45minút po svojej službe, aby sme si boli istí, že mám dobré ozvy. Pri dalších prehliadkách,  za prítomnosti môjho manžela, ktorý rozpráva len anglicky, pan doktor to rešpektoval a aj on sa snažil rozprávať po anglicky a vysvetľovať veci. Bol vždy otvorený a uprimný. Aj  komunikácia medzi ním a ošetrujúcimi sestrami bola veľmi profesionálna.

Tento ľudský, príjemný a chápavý prístup (o odbornosti sa nezmieňujem,  pretože tá bola samozrejmosťou) , mi dal nádej, že prístup niektorých slovenských doktorov sa posúva správnym smerom. Správne chápu to, že pôrod je intímna záležitosť pre každú ženu, zážitok na celý život, ktorý môže byť traumou,  ak sa k nej nepristupuje s úctou, nehou a porozumením a nevyhovie sa jej požiadavkám, ak je to možné, tak ako v iných krajinách Európy.

Je výborné pre nemocnicu i budúce mamičky, že máte takého si lekára, ktorý je mladý, odborník a mohol by sa so svojím prístupom uplatniť aj inde vo svete, na čo má určite veľa možností.

Ja som nakoniec porodila v Hainburgu, kedže sme sa v čase pôrodu (prenášala som 3 dni) zdržiavali v Bratislave a v Hainburgu som mala tiež vybratú nemocnica:  porodila som do vody, bez zásahov, bez liekov . A bez problémov a v pohode. Narodila sa nám dcéra, ktorá už má dva mesiace.

Ešte raz by som sa chcela poďakovať za starostlivosť u MUDr. Miroslava Haška a vo Vašej nemocnici,  želám Vám veľa spokojných pacientov, najmä mamičiek.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na dole uvedenom telefónnom čísle, alebo prostredníctvom mailu.


Poďakovanie personálu chirurgickej ambulancie

18.4.2017

Dňa 5.4.2017 krátko popoludní ma po úraze priviezlo vozidlo RLP Krupina na ošetrenie na chirurgickú ambulanciu Nemocnice Zvolen a.s. Po náležitých úkonoch ma ošetril MUDr.Adam Gyori,sekundárny lekár. Hlboko sa skláňam pred jeho odbornými vedomosťami, zručnosťou, ale aj ľudským prístupom k pacientovi, za čo mu patrí úprimná vďaka. Mňa osobne príjemne prekvapili všetci zamestnanci tohto oddelenia svojou profesionalitou, pracovitosťou, ale aj vľúdnosťou, ktorú tak veľmi človek v tejto uponáhľanej dobe potrebuje. Ďakujem aj v mene tých, ktorí automaticky prijímajú dobro, ktoré sa im dostáva od zamestnancov tohto oddelenia, no nie sú schopní poďakovať.

S úctou RK, Banská Bystrica


Poďakovanie doktorom a sestričkám na oddelení neurológie.

18.4.2017

Poďakovanie doktorom a sestričkám na oddelení neurológie.

Chcela by som veľmi pekne poďakovať primárke MUDr. Kaderjakovej a MUDr. Necpálovi za priateľský a milý ľudský prístup, takisto všetkým sestričkám na oddelení, ktoré neustále ponúkali svoju pomoc, rovnako milým sanitárom a neviem si vynachváliť jedlo, ktoré mi vždy chutilo a porcie boli veľké. Veľké ĎAKUJEM!

Zuzana


Poďakovanie kolektívu geriatrického oddelenia a OAIM

29.3.2017

Vážený pán riaditeľ,v mene celej našej rodiny sa chceme  poďakovať kolektívu prízemia geriatrického oddelenia- sestričky, MUDr. Slobodník,  MUDr. Záhumenská a kolektívu  oddelenia OAIM – sestričky, MUDr. Tomaľová, MUDr. Pántik, MUDr. Tonhauser a pomocní personál za obetavú prácu  a starostlivosť o našu mamu pani MF. Ďakujeme za  veľmi ľudský prístup k nám  jej deťom a ostatným rodinným príslušníkom.   S poďakovaním Mgr.AK,  Bc.EV  a ostatná rodina.


Poďakovanie lekárom a sestričkám chirurgického oddelenia

24.3.2017

Dobrý deň,
rada by som vyjadrila svoju vďaku lekárom a sestričkám chirurgického oddelenia pod vedením MUDr. Dalibora Panušku v nemocnici vo Zvolene za záchranu môjho zdravia, konkrétne lakťa pravej ruky.
3. februára 2017 cestou do práce som 2x nešťastne spadla a "rozbila" som si lakeť.
Je to komplikovaná zlomenina a preto veľmi krásne ďakujem celému personálu za krásny ľudský prístup a snahu pacientom uľahčiť ich ťažký údel. Ruku mi operovali 8. februára. Ešte raz veľmi, veľmi krásne ďakujem!
Všetkým prajem veľa zdravia, šťastia a úspechov , nech sa im darí. Mám len veľmi dobré spomienky na jednodňovú chirurgiu nemocnice Agel. AB (Budča)


Poďakovanie lekárom a sestričkám na chirurgii

21.2.2017

Pán riaditeľ,

touto cestou sa chcem poďakovať lekárom, ktorí mali dňa 3.12.2016 nočnú službu na pohotovosti chirurgického oddelenia, ako aj všetkým lekárom a sestričkám na chirurgii.

Ďakujem za všetku tú starostlivosť. Zvlášť ďakujem pánovi Dr. Ježíkovi.

Srdečne im všetkým ďakujem a prajem veľa zdravia a spokojnosti v práci ako aj vo svojich rodinách.

AT

Pliešovce


Poďakovanie a pochvala kolektívu geriatrického oddelenia

21.2.2017

Vážený pán riaditeľ,

chcela by som týmto vyjadriť svoje poďakovanie a pochvalu kolektívu Geriatrického oddelenia Nemocnice Zvolen a.s., konkrétne na IV poschodí.

Vďaka patrí celému personálu, ošetrujúcej lekárke MUDr. Lucii Sojákovej a v neposlednom rade pani primárke geriatrického oddelenia, MUDr. Jane Záhumenskej za profesionálnu starostlivosť, ľudský prístup a ústretovosť počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení v termíne od 28.11. 2016 do 9.12.2016. 

Ešte raz úprimné "ďakujem"

AV


Poďakovanie personálu chirurgického oddelenia a fyziatricko – rehabilitačného oddelenia

25.1.2017

Dobrý deň,

Týmto listom sa chcem poďakovať personálu Nemocnice Zvolen chirurgického oddelenia primára MUDr. Dalibora Panušku a fyziatricko – rehabilitačného oddelenia primárky MUDr. Oľgy Lietavovej.

Dňa 03.09.16 som mal úraz zlomeninu členka. V ten istý deň som bol aj hospitalizovaný na chirurgické oddelenie, kde mi bolo oznámené, že mi členok musia operovať. Operácia bola vykonaná dňa 12.09.16 MUDr. Jurajom Rolkom. Dňa 13.09.16 ma prepustili do domáceho liečenia. Počas môjho pobytu v nemocnici som sa stretol s profesionálnou a hlavne ľudskou ochotou personálu. Moje poďakovanie patrí MUDr. Jurajovi Rolkovi, MUDr. Mariánovi Zdychovi, a sestričkám oddelenia.

Moje ďalšie poďakovanie patri sestričkám fyziatricko – rehabilitačného oddelenia primárky MUDr. Oľgy Lietavovej, ktoré sa postarali o liečenie môjho operovaného členka.

Na záver môjho listu želám personálu Nemocnice Zvolen veľa zdravia a veľa úspechov v ďalšej práci.

 

S pozdravom

NA


Poďakovanie gynekologickému oddeleniu

25.1.2017

Dobrý deň,

rada by som posunula na riaditeľstvo moju pozitívnu spätnú väzbu na MUDr. Ruženu Bugárovú. Dňa 4.1.2017 ma sprevádzala počas môjho pôrodu a spätne jej prístup hodnotím ako veľmi ľudský a profesionálny zároveň. Veľmi som jej vďačná, aj Vašej nemocnici za našu krásnu dcérku...

S pozdravom MUDr. LB


Poďakovanie personálu na neurologickom a chirurgickom oddelení

5.1.2017

Dobrý deň,
chcem sa s vami podeliť o úžasnú skúsenosť ako príbuzná umierjúceho človeka.
Moja mama obišla vo Zvolenskej nemocnici pár oddelení, niekde s lepšími, niekde s horšími skúsenostami. Bola v novembri aj na neurologickom oddelení, kde pani primárka Kaderjaková sa správala k nej veľmi empaticky, pristupovala k nej s láskyplným prístupom. Mama sa jej chcela ešte raz podakovať za starostlivosť, ale už nestihla, tak to robím ja a zároveň chcem podakovť personálu na chirurgii.
19.12.2016 bola mama hospitalizovná na septickom oddelení. Do 24 hodín od hopitalizácie umrela a ja by som sa chcela celému tímu chirurgického oddelenia podakovať za starostlivosť. Zvlášť patrí moja veľká vďaka pánovi primárovi Panuškovi. Jeho správanie voči mame a mne bolo na vysokej profesionálnej urovni, ale zároveň posobil ako človek s veľkým, otvoreným srdcom. S takýmto prístupom som sa stretla prvý krát.
Vďaka patrí aj vrchnej sestre a všetkým sestičkám.

MK


Poďakovanie lekárom chirurgického oddelenia

22.12.2016

Dovoľte mi, aby som sa týmto listom poďakovala oddeleniu chirurgie septika pod vedením primára MUDr. Dalibora Panušku. Bola som operovaná 5.12.2016 a týmto sa chcem poďakovať za príkladnú lekársku starostlivosť a vysoko profesionálny a ľudský prístup pri odbornom vyšetrení. Oceňujem ich citlivú, trpezlivú a milú komunikáciu s následným usmernením, ktorého výsledkom bolo postupné zlepšovanie zdravotného stavu. Poďakovanie patrí aj slúžiacim sestričkám, ktoré svojím ľudským a dôsledným prístupom boli nápomocné pacientovi. Všetkým želám veľa síl pri výkone mimoriadne zodpovedného povolania. Touto vďakou chcem zároveň podporiť dobrý chýr Vašej nemocnice. S úctou Vaša pacientka ĽL z Dudiniec.


Poďakovanie tímu gynekologicko-pôrodníckého oddelenia

9.12.2016

Dobrý deň,

už dlhšie som sa chystala napísať túto recenziu na moju skúsenosť s nemocnicou vo Zvolene na gynekologickom oddelení. Som názoru, že by sa nemala šíriť len kritika, ale naopak aj pochvala!
Pôvodom som z Nitry, momentálne žijem v Bratislave, no v 13.týždni tehotenstva som bola práve odcestovaná v blízkosti Zvolena, kedy ma nečakane postihli veľmi nepríjemné bolesti brucha a silné krvácanie. Bola som prijatá na hospitalizáciu v noci na pohotovosti vo ZV. Ešte nikdy som sa nestretla s takým perfektným priateľským a ľudským prístupom od lekárov a sestričiek ako práve u Vás. Veľmi pekne by som sa Vám chcela poďakovať! Krvácanie bolo okamžite po prijatí zastavené a dieťatko zachránené. Neustála kontrola lekárky aj počas noci keď som bola na lôžku. Bola som už viac krát hospitalizovaná, ale na personál gynekológie vo ZV nemá žiadna nemocnica. Obávam sa, že keby sa v tú noc nachádzam práve v Nitre alebo Bratislave, nemuselo by to dopadnúť najlepšie.
Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem, šírim len dobré slová o Vás.
S pozdravom,
KN


Poďakovanie za pomoc pri organizácii konferencie

3.11.2016

 

Vážený pán predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ MUDr. Jozef Botka,

touto cestou sa Vám v mene organizačného výboru a výboru sekcie sestier pracujúcich v geriatrii chcem poďakovať za podporu, pomoc Vašej organizácie v rámci VII. celoslovenskej konferencie geriatrických sestier s medzinárodnou účasťou, ktorá sa konala 7.-8. 10. 2016 v priestoroch Auly Slovenskej zdravotníckej univerzity v Banskej Bystrici.

Organizácia našej konferencie má síce len sedemročnú tradíciu medzi odbornou a geriatrickou verejnosťou sestier, ale našou ambíciou je zvyšovať jej kredit a prestíž.  Usporiadanie podujatia takéhoto rázu si vyžaduje náročné organizačné úsilie, ale taktiež i nemalé finančné zázemie. Prostredníctvom Vašich vedúcich sestier, PhDr. Zuzany Bukovcovej a Bc. Gabriely Hricišinovej v spolupráci s geriatrickým oddelením, boli tieto atribúty realizované a to s príkladnou reprezentáciou v podobe organizačnej i prednáškovej. Prípravný výbor a výbor sekcie vysoko oceňuje takýto ústretový a profesionálny prístup, pretože prispieva nielen k zvýšeniu úrovne podujatí takéhoto rázu, ale zároveň zvyšuje aj kredit geriatrického ošetrovateľstva, za čo im patrí úprimná vďaka a obdiv.

S úctou

Mgr. Denisa Šarkoziová, predsedníčka sekcie sestier pracujúcich v geriatrii


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu NsP Zvolen

13.10.2016

Príjemný dobrý deň pán riaditeľ a kolektív geriatrického oddelenia.

      Začiatkom augusta 2016 bola hospitalizovaná pacientka AD na geriatrickom oddelení Nemocnice Zvolen. Hospitalizovaná bola na nadštandardnom oddelení, prechodne na 3. poschodí.    Už od príchodu do nemocnice všetko postupovalo, tak ako má. Príjemné prostredie na urgentnom príjme, rýchla diagnostika a následné zahájenie liečby. Chceme sa touto cestou poďakovať  za výbornú   starostlivosť, milý prístup všetkých sestričiek, ktoré  pri svojej namáhavej práci  nezabúdajú na milé prívetivé slová, na úsmev a povzbudenie. Veľmi si ceníme,   že aj so staršími ľuďmi za zaobchádza dôstojne, s citom a láskou. Vďaka patrí aj  lekárovi MUDr. Slobodníkovi  ako aj celému kolektívu lekárov a sestričiek za príkladnú starostlivosť, za vedenie oddelenia  pani primárke, vrchnej sestre a Janke Valentínyovej a pomocnému personálu za čistotu na oddelení a chutnú stravu.

     Prajeme Vám  hlavne veľa zdravia, veľa sily vykonávať túto  náročnú prácu, aj naďalej úsmev v tvári,  povzbudivé slová , empatiu a veľa spokojných pacientov.  Držíme Vám všetkým palce.

                                                 

Vaša pacientka AD  s rodinou.  


Poďakovanie kolektívu OAIM

4.10.2016

Týmto by som chcela vyjadriť svoje úprimné poďakovanie a spokojnosť za poskytnutú liečbu a starostlivosť celému oddeleniu počnúc upratovačkami, cez sanitárky- sanitárov, sestričky, lekárov a pána primára. Veľké ďakujem za moju, už nebohú, maminu, ktorá bola u vás hospitalizovaná od 7.7. -24.8. 2016. Počas celej hospitalizácie som bola presvedčená, že mojej mame bola poskytovaná tá najlepšia starostlivosť. Pracujú u vás profesionáli so srdcom  a pôsobením na pravom mieste. Úsmev, pochopenie, cit, empatia, trpezlivosť  - toto sú charakteristické vlastnosti ľudí na OAIM. Ešte raz všetkým veľké ďakujem.

Dcéra AK


Poďakovanie personálu chirurgickej pohotovosti

7.9.2016

Dobrý deň prajem,
touto cestou chcem poďakovať personálu chirurgickej pohotovosti, ktorý pomáhal môjmu manželovi v sobotu, 27.8.2016 o cca 20:30 s nalomenou nohou. Napriek ďalším čakajúcim pacientom prebiehalo vyšetrenie, rontgen, následné ošetrenie, bez akýchkoľvek problémov, stresov a s maximálnou ochotou a ústretovosťou. Hlavne ďakujem slúžiacej sestričke, ktorá konala mimoriadne ľudsky a zároveň profesionálne a pánovi doktorovi.
S úctivým pozdravom Ľ.CH.


Poďakovanie zdravotníckemu personálu neurologického oddelenia

7.9.2016

Veľmi pekne by sme chceli poďakovať zdravotníckemu personálu neurologického oddelenia vo Zvolene. Všetkým od pani primárky, pani doktorky až po sanitárky za príkladnú, obetavú, odbornú a najmä ľudskú starostlivosť o našu mamičku.

Vždy, keď sme za ňou prišli, bola ošetrená, prezlečená, stále okolo seba niekoho mala. Ani raz sme sa nemuseli doprosovať o polohovanie, či podanie vody.

Všetci títo ľudia odviedli skvelú prácu. Sestričky a personál sa chovali veľmi ochotne a milo a bolo vidieť, že svoju prácu vykonávajú s chuťou a nie preto, že musia.

Hneď od prvého kontaktu sme boli milo prekvapení, neurologickým oddelením, ktoré na nás zapôsobilo veľmi dobrým dojmom. Voňavé, čisté pekne upratané prostredie, ktoré je zásluhou šikovných upratovačiek, zďaleka nepripomína nemocnicu.

Prajeme všetkým pracovníkom neurologického oddelenia vo Zvolene veľa zdravia, aby pokračovali vo svojej práci s takým nasadením  a prístupom k pacientom ako doteraz, pretože s takou obetavou prácou sme sa ešte v žiadnej nemocnici nestretli.

Ešte raz ďakujeme a dúfame, že všetky nemocnice sa budú postupne zlepšovať na Váš obraz.

Veľká vďaka vám!

dcéry pani G.


Poďakovanie geriatrickému oddeleniu

12.7.2016

Veľmi pekne by som chcela poďakovať geriatrickému oddeleniu na 4.poschodi. Všetkým, od pani doktorky, až po sanitárky, za príkladnú starostlivosť o nášho ocka, JČ. Vždy, keď sme za ním prišli, bol ošetrený, prezlečený, stále okolo seba niekoho mal, ani raz sme sa nemuseli doprosovať o polohovanie, podanie vody. Všetky tie ženy odviedli skvelú prácu. Ďakujeme. Rodina Č


Poďakovanie personálu chirurgického oddelenia zvolenskej nemocnice

27.6.2016

Dobrý deň,

minulý týždeň som bol hospitalizovaný a operovaný vo vašej nemocnici.

Chcel by som sa touto cestou poďakovať za veľmi profesionálny a ľudský prístup personálu nemocnice. Navštívil som už viacero nemocníc (BB,ZH,MT,PN, Handlová ODCH) a s prístupom sestier ako u vás som sa ešte nestretol. Ležal som na chirurgickom oddelení 3. poschodie.

Sestričky a personál sa choval veľmi ochotne a bolo vidieť, že svoju prácu vykonávajú s chuťou, nie lebo musia.

Taktiež chcem vyjadriť obrovskú spokojnosť s pánom Dr. Púpavom, prístup skutočného profesionála.

Ešte raz ďakujem, a dúfam, že všetky nemocnice sa budú postupne zlepšovať na váš obraz.

S pozdravom

Ing. R.L.


Poďakovanie za záchranu života

20.6.2016

Vážený pán riaditeľ,

dovoľte mi, aby som touto formou poďakovala Mudr. Jánovi Necpálovi, neurológovi Vašej nemocnice a taktiež sestřičke z oddelenia ARO, (sestre pána doktora) slečne Zuzane Necpálovej za neuveritelne pohotový a profesionálny zásah 12.6.2016 na sídlisku Západ Zvolen, ktorým zachránili môjmu otcovi D.P. život. Úprimne oceňujem a hlavne obdivujem odborné znalosti a skúsenosti pána doktora Necpála a taktiež jeho sestry.

Úžasné je, že sú to mladí a vzdelaní ľudia. Predovšetkým vďaka nim a samozrejme akčnosti a efektivite záchrannej služby, členovia ktorej tiež zafungovali perfektne, môj otec žije. Nebyť  pohotovej a profesionálnej reakcie všetkých menovaných,  asi by som svojho otecka už nestihla. Keď totiž dostal infarkt, práve som bola na ceste domov z Kuala Lumpur, kde už druhým rokom žijem s manželom.

Otec sa momentálne nachádza na zrenovovanom oddelení geriatrie Vašej nemocnice  a musím konštatovať, že som bola pri jeho návšteve príjemne prekvapená prostredím i kvalitnou starostlivosťou personálu oddelenia.

Vážený pán riaditeľ, prajem Vám a Vašej nemocnici veľa úspechov a ešte raz za záchranu otca úprimne ďakujem!

S pozdravom

D.H.


Paďakovanie personálu na ÚPS internej ambulancii

23.5.2016

Dobrý deň,dňa 21.5.(sobota) som musela vyhľadať pohotovosť vo Vašom zariadení, odkiaľ som bola odoslaná na ÚPS internú amb. Stretla som sa tam naozaj s veľmi ľudským prístupom ako aj odbornou zdr.starostlivosťou, preto by som sa chcela aj touto cestou veľmi pekne poďakovať MUDr.J.Filkorovi a službu konajúcej sestričke, ktorej meno bohužiaľ neviem,ale pre Vás podľa rozpisu služieb to nebude problém zistiť.Tiež som bola milo prekvapená peknými priestormi, kde sa nachádza ÚPS interná amb.a keďže som vo Vašej nemocnici kedysi odpracovala 15 rokov viem, ako to tam vyzeralo kedysi.

Prajem Vám veľa spokojných pacientov.
S pozdravom G.K.


Poďakovanie celému tímu na pôrodníckom oddelení

9.3.2016

Dobrý deň,chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu na pôrodníckom oddelení a obzvlášť pani doktorke MUDr. Bugárovej za jej ústretovosť, milý prístup a pomoc pri narodení môjho druhého dieťatka. Ešte raz veľké ďakujem.

KŠ, Žiar nad Hronom


Poďakovanie celému zdravotníckemu tímu geriatrického oddelenia

8.3.2016

Dobrý deň, chcela by som aspoň touto cestou vyjadriť svoje poďakovanie celému zdravotníckemu tímu geriatrického oddelenia na prízemí Nemocnice Zvolen a. s.,Kuzmányho nábrežie 28.Z dôvodu náhleho zhoršenia zdravotného stavu bola moja 82 ročná svokra EČ dňa 28.2.2016 hospitalizovaná na tomto oddelení. Hneď od prvého kontaktu sme boli milo prekvapení stavebným riešením a dizajnom prízemia geriatrického oddelenia, ktoré na nás veľmi dobre pôsobilo. Voňavé, čisté a pekne upravené prostredie nepripomínalo nemocnicu, ale kanceláriu prvého kontaktu s pozitívnou atmosférou. Odborný zdravotnícky personál, sestričky, lekári ale aj pomocný zdravotnícky personál bol veľmi milý, ústretový, ochotný. Svokre bola poskytnutá ihneď už pri prijatí patričná zdravotná starostlivosť s potrebnými vyšetreniami vrátane. Obzvlášť sa chcem poďakovať sestričkám, ktoré boli vždy ochotné, milé a empatické aj napriek záťažovým situáciám, ktoré denne prináša ich práca. Verím, že takýmto prístupom a profesionalitou prispeli k rýchlejšiemu uzdraveniu nielen mojej svokre, ale aj ostatným pacientom.

Ďakujem a ostávam s pozdravom.
V Dobrej Nive.


Poďakovanie tímu gynekologicko- pôrodníckého oddelenia

7.3.2016

Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poďakovať celému tímu na gynekologicko- pôrodníckom oddelení, obzvlášť MUDr. Jenčovi, MUDr. Olajcovej, sestričke vrchnej a staničnej za výbornú starostlivosť a ľudský prístup. Sama som zdravotník, bola som prvorodička a skutočne tie pocity a obavy pri nich odpadli! Pôrod dopadol dobre a maličký je zdravý, síce som rodila v októbri a prešla už nejaká doba, človek nezabúda... Ďakujem veľmi pekne! Dúfam že sa môj email dostane na správne miesto.


Poďakovanie rehabilitačnému oddeleniu na poliklinike

26.2.2016

Dobrý deň, chcela by som sa touto formou poďakovať rehabilitačnému oddeleniu na poliklinike za skvelý prístup.Bola som veľmi milo prekvapená už pri príchode na recepciu. Hneď ako som sa predstavila a spýtala sa či je možné rehabilitovať a cvičiť v zariadení aj keď nie som Zvolenčanka, dokonca som z Nitrianskeho kraja som dostala termín ku pani doktorke Lietavovej na vyšetrenie a naordinovnie cvičení.Moje najväčšie Ďakujem patrí rehabilitačnej sestričke Slávke Šimovej za profesionálny a hlavne ľudský prístup. Som pol roka po autonehode, takmer 5mesiacov som mala zafixovaný lakeť v jednej polohe bez pohybu. Vďaka jej trpezlivosti a pomoci sa dnes, po troch týždňoch cvičenia s rukou dokážem dotknúť tvare, čo je pre mňa veľký pokrok. Viem porovnať prístup, pretože som rehabilitáciu absolvovala aj v mieste môjho trvalého bydliska. Ale po tomto cvičení vo Zvolene ma pochválil aj môj operatér z nitrianskej nemocnice, preto viem, že to je zásluhou hlavne pani Šimovej.Veľmi rada sa ku vám vrátim a budem pokračovať v rehabilitácii s úsmevom.Ešte raz krásne ďakujem! Takýto prístup sa bohužiaľ hocikde na Slovensku nevidí.

S pozdravom JK


Ďakujem všetkému personálu na internom oddelení v Krupine

22.2.2016

Naše milé a dobré sestričky, ako aj ostatný personál na internom oddelení. Ste ako na nebi hviezdičky. Stále sa na nás usmievate a z vašich sŕdc a duší nám radosť rozdávate. Nech vaša aktivita trvá a Pán Boh vám silu dáva a neustále ju požehnáva. Ďakujem všetkému personálu na internom oddelení od A po Z v Krupine za obetavú, odbornú a najmä ľudskú starostlivosť.

Veľa trpezlivosti a vytrvalosti do budúcna praje vďačný pacient K. Krupina.


Poďakovanie chirurgickej ambulancii

15.2.2016

Dobrý deň, chcem sa touto cestou poďakovať chirurgickej ambulancii vo vašej nemocnici – kolektívu s MUDr. Momirom Verešom, ktorí mali službu vo štvrtok 11. 2. 2016. V ten deň som mala ísť na vyberanie stehov po vybratých materských znamienkach k svojmu lekárovi do Žiaru nad Hronom. Nakoľko v ten deň nečakane neordinoval, jeho sestrička mi vypísala lístok s ktorým ma mali ošetriť v súkromnej chirurgickej ambulancii na poliklinike v Žiari. Bol tu však jeden problém. O 11.00 som v ten deň bola objednaná ešte na zákrok v zubnej ambulancii vo Zvolene. Ako pacientka svojho lekára by som bola ošetrená bez čakania a teda všetko by som v pohode stíhala. No po dlhšom čakaní pred chirurg. ambulanciou v Žiari, som upozornila sestričku a poprosila ju, že musím stihnúť ešte zákrok vo Zvolene. Na to mi oznámila, že najskôr budú ošetrení ich pacienti (bolo ich tak na pol dňa) a až potom všetci ostatní. Možno konala profesionálne, no z ľudského hľadiska neprejavila ani náznak pochopenia pre moju situáciu. Po ďalšom neúspešnom pokuse vyhľadať pomoc v inej chirurgickej ambulancii v Žiari na poliklinike, som sa vzdala nádeje vybratých stehov. Musela som stihnúť autobus do Zvolena. Pri vstupe do vašej nemocnice (ordinuje tu môj zubár) ma upútal nápis Chirurgický pavilón. Skrsol vo mne plamienok nádeje, že teda skúsim poprosiť tu. A zažila som po stresujúcom ráne veľmi milé prekvapenie. Službukonajúci personál chirurgickej ambulancie bol veľmi priateľský a ústretový, vybral stehy, ošetril ranky. Konečne som sa cítila ako človek. Bola to oproti predchádzajúcim zážitkom veľmi príjemná zmena. Viem, že práca zdravotníkov je náročná a nie vždy všetko vyjde. V ten deň som mala smolu v Žiari a šťastie u vás.

Aj tak veľmi pekne ďakujem. SŠ Kremnica


Poďakovanie celému zdravotníckemu personálu ODCH

29.1.2016

Veľké poďakovanie chcem vysloviť celému zdravotníckemu personálu ODCH za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup k pacientom a špeciálne poďakovanie rehabilitačným sestrám, s ktorými má moja maminka H.H. len tie najlepšie skúsenosti. Bodaj by každé zdravotnícke zariadenie malo rovnaký prístup k pacientovi ako to Vaše.

V mene H.H. z Galanty jej syn I.H.


Poďakovnie personálu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení

26.1.2016

Dobrý deň,touto cestou sa chcem poďakovať personálu na gynekologicko-pôrodníckom oddelení. V prvom rade veľká vďaka patrí MUDr. Ruženke Bugárovej, ktorá priviedla na svet moju dcérku 6.1.2016, za jej vysoko odborný, profesionálny, ľudský a starostlivý prístup, o čom svedčí aj moja bezproblémová popôrodná rekonvalescencia. Rodila som sekciou a moja vďaka patrí aj celému operačnému tímu, ktorí boli nesmierne prívetiví a taktiež profesionálni. V neposlednom rade chcem vďaku vyjadriť celému zdravotníckemu personálu za ich príkladnú popôrodnú starostlivosť.

Celému oddeleniu prajem veľa spokojných rodičiek. H.H.


Veľkú vďaku vyslovujeme celému kolektívu ODCH v Krupine

22.1.2016

Veľkú vďaku vyslovujeme celému kolektívu ODCH v Krupine pod vedením pána primára MUDr. Melicha za profesionálnu starostlivosť, za veľmi veľkú trpezlivosť s pacientmi, za každé milé slovo a úsmev – aj to chorým veľmi pomáha. Za všetko veľmi pekne ďakujú a veľa úspechov prajú pacientky z izby číslo 8. M.B. z Cerova H.H. z Galanty A.CH. zo Zvolenskej Slatiny.


Poďakovanie celému personálu chirurgického oddelenia zvolenskej nemocnice

11.1.2016

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať celému personálu chirurgického oddelenia zvolenskej nemocnice za ochotný a profesionálny prístup k môjmu synovi, ktorý dňa 21.12. utrpel úraz pravej končatiny. Zlomenina si vyžiadala operačný zákrok, preto chcem ešte menovite poďakovať MUDr. Rolkovi a MUDr. Mesiarikovi, ktorí syna operovali. Som spokojná s ich prístupom a tiež aj s pooperačnou starostlivosťou. Prajem celej nemocnici veľa zdaru aj v tomto roku a hlavne veľa spokojných pacientov. L.H.


Poďakovania za perfektne odvedenú prácu pri pôrode

7.1.2016

Vážené vedenie nemocnice, chcem sa touto cestou poďakovať za perfektne odvedenú prácu pri pôrode mojej dcéry. Rozhodla sa rodiť vo vašej nemocnici, hoci spádovo patríme do Banskej Bystrice, no počuli sme o vašej pôrodnici len samé chvály. Moja dcéra rodila v noci z 5.1. na 6.1.2016 a rodila pri pani doktorke Bugárovej. Keby som nebola pri pôrode, tak by som tento mail nepísala, ale nedá mi, aby som sa touto cestou ešte raz nepoďakovala pani doktorke a obidvom sestričkám, ktoré mali službu. Takýto profesionálny, ale hlavne ľudský prístup sa len tak nevidí. Tieto tri dámy boli celý pôrod jeden úžasný, zohratý tím a boli neskutočne milé a empatické k mojej dcére, ktorá v tú chvíľu veľmi potrebovala takýto ľudský prístup. Priviedli nám na svet môjho prvého vnúčika Marka a ja, aj moja dcéra sa im ešte raz touto cestou z celého srdca ďakujeme. Nemocnica môže byť hrdá na takýto personál.

S úctou - vďačná matka vašej pacientky – H.


Veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody pracovníkom interného oddelenia Nemocnice Krupina

4.1.2016

Prajem všetkým pracovníkom interného oddelenia Nemocnice Krupina do nového roku veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody. Aby pokračovali vo svojej práci s takým nasadením a prístupom k pacientom ako doteraz. Som na oddelení týždeň, ale som veľmi spokojná s prácou ošetrujúcich lekárov a sestier. Strava, hoci je diétna, je veľmi chutná. Nech pokračujú v takomto nasadení a spokojných pacientov bude pribúdať.

Pacientka B.