OKTÓBER JE MESIAC ÚCTY K STARŠÍM. Nemocnica Zvolen nezabudla...

4.10.2018

Máme tu október. Mesiac, v ktorom jeseň už naplno prejavila svoju silu. Mesiac, keď príroda hýri pestrými farbami, podčiarknutými slnečnými lúčmi babieho leta. Október vnímame tiež ako mesiac, kedy slávime jeseň života. Pripomína nám, aby sme si uctili seniorov a prejavili im viac náklonnosti ako inokedy.

Nemocnica Zvolen a. s. na seniorov nezabudla. Okrem zdravotnej starostlivosti poskytnutej na lôžkových oddeleniach a v odborných ambulanciách pre nich na október pripravila výhodnú akciu. Seniori od 65 rokov si môžu pri nákupe voľnopredajných liekov v Novej lekárni uplatniť 15 %-tnú zľavu. Postačí preukázať sa preukazom poistenca. Pochopiteľne, zľavu nie je možné uplatniť si na už zľavnený tovar.