Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Nemocnica Zvolen zrekonštruovala jedáleň pre zamestnancov

22.2.2017

Zamestnanci Nemocnice Zvolen, ktorá je členom skupiny AGEL, získali komfortnejšie prostredie. V týchto dňoch bola dokončená rekonštrukcia jedálne, ktorú využíva takmer 700 zamestnancov nemocnice. Vedenie nemocnice, v spolupráci so súkromným prevádzkovateľom kuchyne, investovalo do zveľadenia priestorov viac ako 15 000 eur.

Nemocnica postupne pokračuje v ďalšom zveľaďovaní priestorov nemocnice, aby sa pacienti a aj personál cítili príjemnejšie. V rámci renovácie priestorov došlo k výmene elektrických rozvodov, osvetlenia, úprave povrchov stien, podláh, dispozičnému rozšíreniu priestorov, zakúpený bol tiež nový nábytok, príbory a riady.

"Nakoľko stará jedáleň už mala za sebou minimálne 30 rokov prevádzky, vyzerala ošumelá, stará a nehygienická, rozhodli sme sa tieto priestory zrekonštruovať, zmodernizovať, aby sa tu zamestnanci cítili príjemnejšie," uviedol riaditeľ nemocnice MUDr. Jozef Botka. 

Nemocnica Zvolen poskytuje lôžkovú starostlivosť pre viac ako 100 tisíc obyvateľov z okresov Zvolen, Krupina, Detva. Nemocnica ročne ošetrí takmer 17 000 lôžkových pacientov, ambulantne ošetrí viac ako 120 000 pacientov, vykoná viac ako 3 500 operácií a 1 200 pôrodov.

Späť