Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

045/5201 111
045/5201 245
zvolen@careservices.sk

O nemocnici

Zvolenská nemocnica presťahovala gynekologickú ambulanciu do nových priestorov

9.9.2016

Nemocnica Zvolen, člen skupiny AGEL, dnes 9. septembra 2016 presťahovala príjmovú gynekologickú ambulanciu do nových, krajších priestorov. Všetky priestory ambulancie vrátane čakárne sú oddelené od gynekologického oddelenia, takže pacientkam poskytujú väčšie pohodlie, viac súkromia a anonymity. Nemocnica investovala do zrekonštruovania priestorov a moderného nábytku ambulancie viac ako 10 tisíc eur.

Nové priestory gynekologickej ambulancie boli vymaľované, vymenili sa podlahy, zakúpený bol nový nábytok. Vďaka renovácii bola vybudovaná nová priestranná čakáreň, prezliekacia kabínka, miestnosť pre lekára a zvlášť pre zdravotnú sestru. „Rozhodli sme sa pre tento krok z dôvodu zvýšenia komfortu pre pacientky, ktorých čím ďalej tým viac pribúda, ako aj pre zlepšenie pracovných podmienok lekárov a sestričiek pracujúcich v ambulancii,“ uviedol  MUDr. Jozef Botka, riaditeľ nemocnice.

Príjmová gynekologická ambulancia poskytuje zdravotnícke služby - vyšetrenie a príjem pacientky na pôrod alebo zákrok, ultrazvukové vyšetrenia v jednotlivých trimestroch gravidity, ale aj konziliárne vyšetrenia.  Ambulantná starostlivosť je tu poskytovaná počas celej pracovnej doby od 7.00 do 15.00  hodiny. Akútna gynekologicko-pôrodnícka starostlivosť  je zabezpečená nepretržite 24 hodín. V ambulancii ordinujú lekári a lekárky gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice Zvolen, ktorí si za roky praxe vytvorili veľmi dobré referencie u svojich pacientiek. „Našim cieľom je poskytovať čo najlepšiu odbornú zdravotnú starostlivosť s ohľadom na individuálne potreby našich pacientok. Dôkazom spokojnosti sú naše usmievavé pacientky, mamičky a ich ratolesti,“ uzavrel MUDr. Jozef Botka.

Späť