Ambulancie zvolenskej a krupinskej nemocnice prijímajú nových pacientov

17.6.2024

Nemocnica AGEL Zvolen aktuálne sťahuje ambulancie z Polikliniky AGEL Zvolen II do svojho areálu. Pacienti tak po novom nájdu komplexnú zdravotnú starostlivosť pod jednou strechou, čím sa významne zjednoduší a zefektívni manažment pacienta a zastupiteľnosť lekárov. Viacero špecializovaných ambulancií navyše prijíma nových pacientov.

Ak hľadáte stomatológa, nových pacientov prijíma stomatologická ambulancia MUDr. Pavlova, ktorá je po presťahovaní z Polikliniky AGEL Zvolen II situovaná na 3. poschodí polikliniky Nemocnice AGEL Zvolen. Ambulancia ordinuje od pondelka do piatku, pričom od 7:30 do 8:30 ošetruje bolestivé prípady. Viac informácií vám ambulancia rada poskytne na telefónnom čísle 045/5201 413.

K dvom existujúcim kardiologickým ambulanciám v Nemocnici AGEL Zvolen nedávno pribudla tretia. Ordinuje v nej MUDr. Szentiványi od pondelka do štvrtku v čase od 7:00 do 15:30. Ambulanciu nájdete na 1. poschodí polikliniky Nemocnice AGEL Zvolen a na vyšetrenie sa môžete objednať na 045/5201 207.

Nových pacientov prijíma aj všeobecná ambulancia pre deti a dorast v Nemocnici AGEL Krupina, v ktorej ordinuje dvojica lekárok MUDr. Sekerková a MUDr. Švecová. Ambulanciu sa po odchode MUDr. Fraňovej podarilo nielen zachovať, ale aj zmodernizovať, mesto Krupina ambulancii začiatkom roka navyše darovalo CRP prístroj, ktorý pomáha pri diagnostike ochorení a rozhodovaní o potrebe antibiotickej liečby. Ambulancia ordinuje počas všetkých pracovných dní okrem stredy. Pre viac informácií využite telefonický kontakt 045/5201 966.

Pokiaľ hľadáte pediatra vo Zvolene, nových pacientov príjme aj všeobecná ambulancia pre deti a dorast MUDr. Šabíkovej. Ambulancia sa nachádza na 3. poschodí detského pavilónu Nemocnice AGEL Zvolen a ordinuje počas všetkých pracovných dní. Pre viac informácií volajte na 045/5201 521 alebo 045/5201 522.