Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Interné oddelenie a JIS

Lôžkové oddelenie

Interné oddelenie s Jednotkou intenzívnej starostlivosti sa nachádza na 2. poschodí v Spoločnom pavilóne a pokrýva svojou činnosťou rozsiahlu oblasť starostlivosti o pacienta. Staráme sa o pacientov so širokým spektrom ochorení: ochorenia srdcovocievneho systému a vysoký krvný tlak, endokrinné poruchy a diabetes, ochorenia tráviaceho traktu, najrôznejšie infekcie, ochorenie pľúc a priedušiek, reumatické choroby a choroby pohybovej sústavy. Práve schopnosť integrovať medicínske poznatky a komplexne pristupovať k pacientovi je našou hlavnou výhodou.

Pre svoju prácu máme vhodné personálne zabezpečenie a technické vybavenie. Interné oddelenie disponuje 32 lôžkami a 5  intenzívnymi lôžkami na JIS. Pacienti si za malý príplatok môžu vybrať nadštandardnú izbu.

Pracuje u nás tím skúsených a erudovaných lekárov a zdravotných sestier. Všemožne sa usilujeme o priateľský prístup voči pacientom, o rešpektovanie ich záujmu a dôstojnosti a poskytnutie primeranej, včasnej, a kvalifikovanej starostlivosti.