Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

045/5201 111
045/5201 245
zvolen@careservices.sk

Pracoviská

Detské oddelenie

Detské oddelenie sa nachádza v samostatnom pavilóne vedľa polikliniky, v bezprostrednej blízkosti ambulancií všeobecných lekárov pre deti a dorast. Detské oddelenie má 17 lôžok.

Liečebná a diagnostická starostlivosť na našom oddelení je poskytovaná deťom s ochoreniami dýchacích ciest, zažívacieho traktu, močových ciest, neurologickými, endokrinologickými aj niektorými infekčnými ochoreniami. Detské oddelenie úzko spolupracuje so špecializovanými ambulanciami pri detskom oddelení a pracoviskom DFN v Banskej Bystrici podľa potreby.

Oddelenie sa delí na oddelenie dojčiat a batoliat (0-3 roky) a oddelenie veľkých detí (3-19 rokov). Súčasťou oddelenia je 6 nadštandardných lôžok pre matky s deťmi so samostatným sociálnym zariadením (WC, sprcha), izby majú k dispozícii chladničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, televízor. Izby sú  dvojlôžkové.

Na oddelení pôsobí materská a základná škola.

Informácie o zdravotnom stave hospitalizovaných detí sú podávané denne osobne od 13.00 do 15.00 hod., pri závažnejších stavoch priebežne aj telefonicky.