Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pracoviská

Oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie a JIS

Chirurgické oddelenie sa nachádza v Chirurgickom pavilóne, na 1. a 3. poschodí. Na oddelení je 68 lôžok, z toho 7 lôžok je na JIS. rozmiestnených 68 lôžok. V nemocnici má dlhoročnú históriu, nenahraditeľné skúsenosti v obore skĺbené s praxou sú pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti pacientovi neoceniteľnou súčasťou. Operačný trakt pozostáva z troch operačných sál.

Naše oddelenie poskytuje štandardnú všeobecnú chirurgickú starostlivosť, urgentnú, aj plánovanú. V škále operačných výkonov dominuje brušná chirurgia - operácie prietrží, apendixu, žlčníka, žlčových ciest, žalúdka, hrubého čreva a konečníka, vrátane onkologickej chirurgie. Operácie žlčníka, apendixu a prietrží vykonávame laparoskopicky. Vykonávame tiež operácie prsníka a štítnej žľazy. V cievnej chirurgii prevládajú operácie varixov dolných končatín, akútne výkony na končatinových tepnách (embolektomie, sutúry ciev pri poranení) a operácie A-V fistúl u haemodialyzovaných pacientov. 

Počas operačných výkonov používame moderné technológie - šijacie prístroje, harmonický skalpel, staplery, ktoré urýchľujú priebeh operácii a znižujú výskyt pooperačných komplikácii.

Súčasťou oddelenia je chirurgická ambulancia s 24 hod. prevádzkou a traumatologická ambulancia dva dni v týždni utorok a štvrtok popoludní.