V Nemocnici AGEL Zvolen otestovali počas 2. testovacieho víkendu 1314 ľudí

9.11.2020

Nemocnica AGEL Zvolen v rámci druhého celoplošného testovania obyvateľov na koronavírus COVID-19 v piatok a sobotu (6. – 7.11.2020), otestovala spolu 1314 ľudí. Medzi nimi svojich zamestnancov, pacientov, ich rodinných príslušníkov, ale aj náhodných záujemcov. Z otestovaných bolo 31 pozitívnych.

„Ďakujem všetkým zamestnancom, ktorí sa v piatok a sobotu na úkor svojho oddychu a voľna zúčastnili 2. kola antigénového testovania obyvateľov,“ zhodnotila testovacie dni riaditeľka Nemocnice AGEL Zvolen, Ing. Ľudmila Veselá. Priebeh testovania bol pokojný a viac – menej bez čakania. Naďalej platí zákaz návštev a prísny hygienicko – epidemiologický režim na všetkých pracoviskách nemocnice.