Nemocnica AGEL Zvolen bude nasledujúce dni v štandardnej prevádzke

31.3.2021

Nasledujúce dni, ktoré súvisia s veľkonočnými sviatkami, budú pre prevádzku zvolenskej nemocnice bez zmeny. Chod nemocnice nebude obmedzený, počas dvoch sviatočných dní sa pozastaví len očkovanie vo veľkokapacitnom vakcinačnom centre v budove Doprastavu vo Zvolene.

Pacienti, ktorým to zdravotný stav dovoľuje, budú prepustení do domáceho liečenia, všetci ostatní vrátane pacientov s koronavírusom, budú v starostlivosti zvolenských zdravotníkov. Okrem zdravotnej starostlivosti bude nemocnica poskytovať aj možnosť bezplatného antigénového  testovania, ktoré je súčasťou mobilného odberového miesta na Ferienčíkovej ulici, a to okrem Veľkonočného piatku a Veľkonočného pondelka. V sobotu, 3. apríla bude MOM otvorené  od 8:00 hod. do 16:00 hod. Vakcinačné centrum bude taktiež 2. apríla a 5. apríla zatvorené.

Všetky doteraz prijaté opatrenia týkajúce sa epidemiologickej situácie v nemocnici trvajú aj naďalej vrátane zákazu návštev. V dňoch 3. – 4. apríla (sobota a nedeľa) bude zavretý hlavný vchod do chirurgického pavilónu z dôvodu opravy podlahovej krytiny. Vstup do budovy bude možný len bočným vchodom.